2024-01-26T10:56:00+01:00 „Jaki piękny świat„ w nowej odsłonie! Będzie go śpiewać ponownie cała Polska?! | Nowość Boys i Mariusz Łebek prezentują nową wersję hitu 'Jaki piękny świat'. Świeża aranżacja klasycznego utworu disco polo już podbija sieć https://disco-polo.info/uploads/news/jaki-piekny-swiat-w-nowej-odslonie-bedzie-go-spiewac-ponownie-cala-polska-nowoscjpg.jpg Disco-Polo.info

„Jaki piękny świat„ w nowej odsłonie! Będzie go śpiewać ponownie cała Polska?! | Nowość


Autor: Goliat, 26 Styczeń 2024  10:56
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Boys i Mariusz Łebek prezentują nową wersję hitu 'Jaki piękny świat'. Świeża aranżacja klasycznego utworu disco polo już podbija sieć

„Jaki piękny świat„ w nowej odsłonie! Będzie go śpiewać ponownie cała Polska?! | Nowość
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zespół Mejk z letnią nowością „Zabujana”. Zobacz przedpremierę!
  2. Disco polo na dożynkach w Dobropolu Gryfińskim. Kassada, B-QLL, Endrju i Blue-Box zagrają dla mieszkańców
  3. „Samotna” Kingi Molgi to poruszająca nowość disco polo z teledyskiem kręconym w Iłży
Reklama

    Zespół Boys, który na stałe zapisał się w annałach polskiej muzyki disco polo, powraca z odświeżoną wersją swojego kultowego utworu "Jaki piękny świat". To prawdziwa gratka dla fanów tego gatunku, jak i miłośników nostalgicznych dźwięków. Utwór, który pierwotnie zdobył serca słuchaczy w latach 90., dziś wraca w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie.

    Za nowe brzmienie klasycznego hitu odpowiada Mariusz Łebek, ceniony w branży muzycznej za swoje umiejętności w kreowaniu nowoczesnych aranżacji. Remix nie tylko zachowuje ducha oryginału, ale też wzbogaca go o współczesne elementy muzyczne, co z pewnością przypadnie do gustu zarówno nowemu pokoleniu słuchaczy, jak i wiernym fanom zespołu Boys.

    "Jaki piękny świat" - hit, który nie przestaje zachwycać

    Premiera nowej wersji utworu "Jaki piękny świat" zbiegła się z rosnącym zainteresowaniem muzyką disco polo. Boys, grupa, która od lat utrzymuje się na szczycie list przebojów, udowadnia, że ich muzyka jest ponadczasowa. Nowy remix Mariusza Łebka to dowód na to, że klasyki disco polo mogą wciąż brzmieć świeżo i nowocześnie, przyciągając uwagę nowych słuchaczy.

    Reklama

    Zachęcamy do posłuchania tej wyjątkowej wersji utworu "Jaki piękny świat". Nowy remix Mariusza Łebka to doskonała okazja, by ponownie odkryć magię disco polo i zanurzyć się w rytmach, które porwały miliony Polaków. Czy nowa wersja utworu osiągnie taki sam sukces, jak oryginał? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – Boys i Mariusz Łebek stworzyli coś, co z pewnością pozostanie w pamięci słuchaczy na długie lata.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    „Od zera do setki” to nowy etap duetu XOXO – Natalia i Olga po odejściu nie zwalniają tempa

    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 26 Styczeń 2024  10:56

    Polecamy

    Znajdź więcej informacji:

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Daria i Pancio z „Subzero” trafiają w dziesiątkę – ten numer zaskoczył fanów disco polo
    2. Disco polo na dożynkach w Dobropolu Gryfińskim. Kassada, B-QLL, Endrju i Blue-Box zagrają dla mieszkańców
    3. Skolim sięga po góralski przebój „Nastolatka” i rozgrzewa tłum – nagranie z występu podbija internet
    4. „Hymn kierowców” od Iness z udziałem fanów? Zagraj w teledysku gwiazdy disco polo!
    5. Bayer Full zagra w Czartkach! Festyn z helikopterem, dinozaurem i muzyką disco polo
    6. Zimno na ekranie, gorąco w rytmie – Daria i Pancio pokazują moc w klipie do „Subzero”
    7. Gorąca premiera: Asia - Motyle! Solowa kariera jej służy?! Zobaczcie nowość!
    8. Mega premiera Skolim i Kotolga w zaskakującym duecie – „Dawaj do tańca”
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły