Jagoda i Brylant to niewątpliwe jeden z najciekawszych zespołów młodego pokolenia. Dziś na łamach naszego serwisu możecie zobaczyć najnowszą produkcją od Agnieszki i Przemka pt. "Oszalejesz".

Warto przeczytaćWielki festiwal disco polo w miejscowości Odrzywół odwołany! Znamy powód tej decyzji
Zdjęcia do nowej propozycji powstawały w Warszawie w opuszczonych ruinach po fabryce. Jak zapewniał nas Przemek będzie to klimatyczna, a zarazem taneczna propozycja i faktycznie tak jest.
Reklama
Zobaczcie jako pierwsi nowość od Jagody oraz Brylanta pt. "Oszalejesz".
Oglądaj

