2023-03-30T17:42:00+02:00 Jagoda i Brylant zrobili wrażenie swoim nowym przebojem "Selavi"! Czy to następny wielki hit w muz Jagoda i Brylant podbijają Polskę swoim nowym hitem disco polo "Selavi" - Czy to będzie największy przebój 2023 roku? Posłuchaj i przekonaj się sam! https://disco-polo.info/uploads/news/jagoda-i-brylant-zrobili-wrazenie-swoim-nowym-przebojem-selavi-czy-to-nastepny-wielki-hit-w-muzyce-disco-polo-premierajpg.jpg Disco-Polo.info

Jagoda i Brylant zrobili wrażenie swoim nowym przebojem "Selavi"! Czy to następny wielki hit w muzyce disco polo? PREMIERA!


Jagoda i Brylant podbijają Polskę swoim nowym hitem disco polo "Selavi" - Czy to będzie największy przebój 2023 roku? Posłuchaj i przekonaj się sam!

Autor: Adam Begier, 30 Marzec 2023  17:42
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Jagoda i Brylant zrobili wrażenie swoim nowym przebojem
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
 2. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
 3. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
Reklama

  Jagoda i Brylant to rodzeństwo, które łączy miłość do muzyki. Jagoda rozpoczęła swoją karierę muzyczną w programie "Disco Star", emitowanym przez stację telewizyjną PoloTv. Dzięki swemu talentowi i charakterystycznemu, melodyjnemu głosowi, zyskała uznanie publiczności i jury, co zaowocowało dalszym awansem w programie. Po zakończeniu show okazało się, że jej brat, Przemysław, również posiada talent wokalny. W ten sposób powstał duet Jagoda i Brylant, który szybko zdobył popularność wśród fanów muzyki disco polo.

  Zobacz również: Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"

  Gorąca nowość! Jagoda i Brylant w utworze "Selavi"

  Jagoda i Brylant postanowili nagrać nowy utwór, który pobudzi wszystkich do tańca i zabawy po zimowych mrozach. Premiera piosenki pt. "Selavi" miała miejsce dziś  i od razu zdobyła uznanie fanów muzyki disco polo. Utwór został wydany przy współpracy zespołu z wytwórnią Lemon Records.

  Już sama aranżacja utworu sprawia, że chce się go słuchać. Jest ona wyjątkowa i oryginalna, co w połączeniu z melodyjnym wokalem Jagody oraz charyzmą Brylanta tworzy idealny klimat do tańca i zabawy. Teledysk do utworu "Selavi" został doskonale dopasowany do klimatu i stylu piosenki. Widzowie mają okazję zobaczyć energetyczny i radosny taniec, który idealnie odzwierciedla tematykę utworu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Nadzieje duetu Jagoda i Brylant

  Zespół Jagoda i Brylant ma nadzieję, że ich nowy utwór spodoba się fanom muzyki disco polo. "Selavi" to piosenka, która pobudza nasze zmysły i zachęca do tańca. Duet liczy na to, że ich nowy utwór stanie się jednym z największych przebojów muzyki disco polo w 2023 roku i będzie grany na każdej imprezie oraz w radiostacjach.

  Jagoda i Brylant to duet, który od kilku lat zyskuje coraz większą popularność wśród fanów muzyki disco polo. Ich wcześniejsze przeboje zdobyły uznanie na polskiej scenie muzycznej, a nowy utwór pt. "Selavi" zapowiada się na kolejny wielki hit. Utwór wyróżnia się oryginalną aranżacją i chwytliwą melodią, która pobudza do tańca. Teledysk doskonale oddaje klimat i styl piosenki, co sprawia, że oglądanie go to czysta przyjemność. Duet Jagoda i Brylant ma nadzieję, że ich nowy utwór spodoba się fanom muzyki disco polo i będzie grany na każdej imprezie oraz w radiostacjach.

  Zobaczcie nowość na disco-polo.info!

  Reklama

  JAGODA & BRYLANT - Selavi

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
  2. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
  3. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
  4. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  5. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  6. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
  7. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  8. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie