Reklama
Polecamy


Reklama

Poznajcie ich bliżej! Jagoda & Brylant prywatnie!

2018-01-31T18:00:00+01:00 Poznajcie ich bliżej! Jagoda & Brylant prywatnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/poznajcie-ich-blizej-jagoda-brylant-prywatnie-1517336255.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Jagoda & Brylant
Reklama


Ogólna

Wyjątkowe rodzeństwo, które podbije rynek disco polo? Zobaczcie jak żyją.

Reklama

 

Muzyczne rodzeństwo – Agnieszka Mortka, występująca pod pseudonimem Jagoda, oraz jej brat Przemek, znany jako Brylant, mieszkają w Radomiu wraz z rodzicami i siostrą. Najważniejszy jest u nich salon, w którym znajdują się nagrody muzyczne i pamiątki od fanów. – Osobiście dbam, by tych cennych zdobyczy nie pokrył kurz – żartuje Agnieszka. W domu muzyków nie może oczywiście zabraknąć miejsca, w którym odbywają się próby i gdzie nagrywają piosenki. Nazywają je pomieszczeniem rekreacyjnym, bo oprócz sprzętów muzycznych mieszczą się tu stoły do ping-ponga i piłkarzyków oraz maszyny do ćwiczeń. Gdy artystka nie ma czasu na siłownię, przychodzi tu.

Znajdują czas również na inne rzeczy

Agnieszka jest doskonale zorganizowaną panią domu. Wykonywanie takich prac jak pranie czy sprzątanie nie stanowi dla niej problemu. Świetnie czuje się również w kuchni. – Ogromną radość sprawia mi gotowanie dla całej rodziny. Cieszę się, kiedy moim bliskim smakują przygotowane przeze mnie potrawy – wyznaje. Mimo że oboje są zaangażowani w swoją pracę, nie zamykają się tylko w świecie dźwięków. – Mamy wspólnych przyjaciół, lubimy czasem imprezować – mówi Przemek. Choć jest fanem czterech kółek, ostatnio zapałał miłością do motocykli. Pewnie po swoim ojcu, harleyowcu...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  2. Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
  3. Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.