Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Internauci na tropie tajemnicy popularnej gwiazdy disco polo! Artysta miał to wpisane w DNA?! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Internauci na tropie tajemnicy popularnej gwiazdy disco polo! Artysta miał to wpisane w DNA?!

2020-03-25T13:00:00+01:00 Internauci na tropie tajemnicy popularnej gwiazdy disco polo! Artysta miał to wpisane w DNA?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/czadoman-zdradzil-dla-ktorej-rudej-powstal-jego-najwiekszy-przeboj-1585050850.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/czadomanprywatny
Reklama


Życie gwiazd

Internauci szybko podłapali temat i od razu wysnuli wniosek, że było to wpisane w jego DNA

Reklama

W związku ze stanem epidemicznym w Polsce i akcją #zostanwdomu w internecie pojawia się wiele sposobów na zabicie nudy. Jednym z nich jest wrzucanie na swój profil zdjęć z dzieciństwa, przy jednoczesnym nominowaniu do takiej samej czynności kilku swoich znajomych.

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Wiele gwiazd ze świata Disco Polo wzięło udział w tej kreatywnej zabawie, przebijając się na coraz to ciekawsze i bardziej nostalgiczne propozycje zdjęciowe z najmłodszych lat.

Trzeba przyznać, że nasi „discopolowi twórcy” wyglądali wtedy wyjątkowo uroczo. Jednak gdybyśmy zorganizowali konkurs na najbardziej dowcipne podejście do sprawy, to zdecydowanie zwyciężyłby Czadoman.

Zamieścił on bowiem fotografię dziecka patrzącego dużymi oczami na butelkę szkockiej whisky. Internauci szybko podłapali temat i od razu wysnuli wniosek, że miłość Czado do Rudej była wpisana w jego DNA, a tytułowa Ruda z jego hitu, to właśnie ta ze zdjęcia.

Mamy oczywiście świadomość, że fotografia nie jest autentyczna, ale trzeba docenić trafiony żart i komiczną naturę Pawła Dudka.

Trochę radosnego powiewu w stresującym dla wszystkich czasie zawsze jest na wagę złota.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.