Reklama
Polecamy


Reklama

Imprezy masowe odwołane do 31 sierpnia. Co dalej z branżą disco polo?

2020-04-17T21:52:00+02:00 Imprezy masowe odwołane do 31 sierpnia. Co dalej z branżą disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/imprezy-masowe-odwolane-do-31-sierpnia-co-dalej-z-branza-disco-polo-1586982916.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeżeli faktycznie okaże się, że właściwy letni sezon koncertowy ruszy dopiero w 2021 r., to prawdopodobnie czeka nas niemały kryzys w branży muzycznej

Reklama

Branża disco polo zatrzęsła się w posadach z powodu panującego koronawirusa. Nie ma jeszcze co prawda żadnej informacji dotyczącej powrotu życia koncertowego, ale ostatnio pojawiła się dość znacząca w tym względzie informacja zza granicy.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Otóż po drugiej stronie Odry podjęto decyzję dotyczącą imprez masowych. Zostały one zakazane do 31 sierpnia. Nie jest to obostrzenie bezpośrednio wpływające na polskie prawo, ale niestety trzeba się tym mocno zasugerować. Niemcy są w temacie pandemicznym mniej ostrożni niż władze w Polsce, zatem możemy się spodziewać, że koncerty z udziałem więcej niż 500 osób w naszym kraju, również zostaną zabronione, przynajmniej do tego samego terminu.

Być może statystyki zachorowań i zgonów, które w Polsce są dużo bardziej optymistyczne niż w Niemczech wpłyną na to, że ta decyzja będzie mniej restrykcyjna i jednocześnie mniej bolesna dla całej branży. Jeżeli faktycznie okaże się, że właściwy letni sezon koncertowy ruszy dopiero w 2021 roku, to prawdopodobnie czeka nas niemały kryzys w branży muzycznej.

Oby te niemieckie ustalenia nie przelały się na polską stronę.

Niech to wszystko skończy się dużo wcześniej!

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.