2023-07-24T21:04:00+02:00 Impreza disco polo u ojca Rydzyka w Toruniu! Nie zabraknie wielkich gwiazd tego gatunku muzycznego! Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę do Torunia na Dziękczynienie w Rodzinie z o. Tadeuszem Rydzykiem. Modlitwa, muzyka i radość czekają! https://disco-polo.info/uploads/news/impreza-disco-polo-u-ojca-rydzyka-w-toruniu-nie-zabraknie-wielkich-gwiazd-tego-gatunku-muzycznegojpg.jpg Disco-Polo.info

Impreza disco polo u ojca Rydzyka w Toruniu! Nie zabraknie wielkich gwiazd tego gatunku muzycznego!


Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę do Torunia na Dziękczynienie w Rodzinie z o. Tadeuszem Rydzykiem. Modlitwa, muzyka i radość czekają!

Autor: Adam Begier, 24 Lipiec 2023  21:04
Źródło zdjęć: AKPA
Impreza disco polo u ojca Rydzyka w Toruniu! Nie zabraknie wielkich gwiazd tego gatunku muzycznego!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 2. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej
 3. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
Reklama

Impreza w Toruniu z gwiazdami muzyki disco polo

W sierpniu br. Toruń przywita tysiące pielgrzymów, którzy złączą się w modlitwie i radości podczas "Dziękczynienia w Rodzinie" zorganizowanego przez o. Tadeusza Rydzyka oraz rodzinę Radia Maryja i TV Trwam. Wydarzenie to stało się tradycją, gromadząc w swoich szeregach wiernych z różnych regionów kraju. W tym roku również nie zabraknie atrakcji, w tym koncertu zespołu disco polo - Bayer Full, który zagra na scenie Amfiteatru nad Wisłą.

Dziękczynienie w Rodzinie - Tradycja pielgrzymkowa

"Świętowanie Dziękczynienia w Rodzinie" to coroczne spotkanie pielgrzymów w Toruniu, które odbywa się przy aktywnym wsparciu o. Tadeusza Rydzyka, redemptorystów oraz instytucji katolickich, takich jak Akademia Kultury Społecznej i Medialnej czy Sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JPII. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia składają wdzięczność za powstanie katolickich mediów i miejsc kultu, które pełnią ważną rolę w życiu wielu ludzi.

W minionych latach w "Dziękczynieniu w Rodzinie" uczestniczyli samorządowcy z regionu toruńskiego oraz tysiące wiernych, którzy wspólnie oddawali hołd i dziękowali za błogosławieństwa i łaski otrzymane od Pana Boga.

Bogactwo duchowych i muzycznych atrakcji

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczne wydarzenie będzie pełne różnorodnych atrakcji, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych chwil. Początek uroczystości będzie zarezerwowany na mszę świętą, celebrowaną przez biskupa Wiesława Śmigla. Następnie pielgrzymi będą mieli okazję uczestniczyć w Koronce do Miłosierdzia Bożego oraz Nabożeństwie pierwszosobotnim i procesji różańcowej.

Polecamy
EBook Disco Polo

Jednak nie tylko aspekty duchowe będą miały swoje miejsce podczas imprezy. Na scenie Amfiteatru nad Wisłą zagoszczą również artyści z różnych gatunków muzycznych. O godzinie 13:30 rozbrzmieją energetyczne rytmy disco polo, za które odpowiedzialny będzie zespół Bayer Full. Sławomir Świerzyński i jego ekipa nie raz już dzielili scenę z rodziną Radia Maryja, zyskując serca publiczności podczas wcześniejszych edycji imprezy.

Pozytywną atmosferę utrzymają również inne gwiazdy muzyczne. O 15:30 na scenie pojawi się śląski kompozytor i piosenkarz - Damian Hołecki, który swym talentem porwie publiczność. O godzinie 18:00, wystąpi natomiast folkowy zespół z Podhala - Mała Armia Janosika. Muzyka na pewno nie zbraknie, a pielgrzymi będą mieli okazję bawić się i cieszyć do późnych godzin popołudniowych.

Goście wydarzenia

Podczas wcześniejszych edycji Dziękczynienia w Rodzinie, z imprezą związane były również ważne postacie z życia publicznego. Minister Przemysław Czarnek pojawił się na ubiegłorocznej imprezie, co daje nadzieję, że i w tym roku przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zaszczycą swoją obecnością to wyjątkowe spotkanie pielgrzymów i wiernych.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Królowa" hitem disco polo?! Nowy hit od Bayer Full z wokalem Beaty Jasińskiej! Gorąca premiera!
 2. Szymon Woner rozgrzał miejscowość Kargowa – Tłumy na koncercie młodego artysty!
 3. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
 4. Dołącz do nas! Plaża Siemianówka: Gwiazdy Disco Polo i Niezapomniana Zabawa! Nie Przegap Największej Imprezy Lata!
 5. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
 6. Król disco polo, Zenon Martyniuk, ujawnia zaskakujące nagranie z koncertu w Białej Podlaskiej. Co się tam wydarzyło?
 7. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
 8. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie