Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo w górach! To będzie emocjonujący koncert!

2020-08-17T14:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo w górach! To będzie emocjonujący koncert! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazdy-disco-polo-w-gorach-to-bedzie-emocjonujacy-koncert-1597677067.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

STrzy popularne zespoły odwiedzą Zakopane, by porwać publiczność do wspólnej zabawy! Znamy szczegóły!

Reklama

Pandemia koronawirusa doprowadziła do zawieszenia koncertów disco polo. W miarę upływu czasu obostrzenia zostały poluzowane, co i dla świata muzyki tanecznej okazało się bardzo dobre - fani i Artyści nie mogli doczekać się wspólnych spotkań. Dziś mamy przyjemność poinformować Was o kolejnym wydarzeniu, na którym będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć prawdziwe gwiazdy!

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Jeśli pochodzicie z okolic Zakopanego lub spędzacie/będziecie spędzać tam w najbliższych dniach urlop, mamy dla Was świetną informację! Ekipa nH1.pl organizuje z Zakopanem koncert, na którym wystąpią prawdziwe sławy disco polo - Long & Junior, Freaky Boys i D-Bomb! To zespoły, które potrafią rozruszać każdą imprezę - znamy bowiem przeboje "Do białego rana", "O Ela" czy "Kolorowa sukienka". Te i inne utwory usłyszeć będzie można w Zakopiańskim Centrum Rozrywki Pod Gubałówką. Koncert odbędzie się w dniach 21-23.08.2020.

Jak na swojej stronie pisze Organizator, Biuro Podróży nH1.pl, będzie to bardzo nietypowe wydarzenie:

UWAGA! Tę imprezę organizujemy my – Biuro Podróży NH1! To nie koncert, na który tylko oferujemy Wam wejściówki. To impreza tylko i wyłącznie dla Was – klientów NH1.

Biuro podróży w swoim komunikacie informuje również o konkretnych ofertach noclegowych, które można wybrać, by zadbać o regenerację po koncercie. 

Szczegóły znajdziecie na podlinkowanej wyżej stronie organizatora. Życzymy Wam miłej zabawy!

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Zakończ wakacje z przytupem - zwiedzaj Tatry i baw się na koncercie w Tatrach

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  3. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.