2020-11-17T18:40:00+01:00 Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/przedstawiciele-branzy-disco-polo-przepraszaja-za-niefortunne-slowa-slawomira-swierzynskiego-1605634345.jpeg

Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Redakcja , 17 Listopad 2020  18:40
Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
Źródło zdjęć: facebook.com - Bayer Full
Reklama

Burza w internecie! Gwiazdy disco polo przepraszają za Sławomira Świerzyńskiego

Reklama

Od kilku dni, nie milknie echo na temat dotacji dla branży artystycznej - w tym disco polo - od ministerstwa kultury. Lista z pokaźnymi sumami, przewinęła się przez internet, a opinie osób, które się z nią zapoznały, nie były łaskawe.

Zobacz również: Kompilacja największych przebojów disco polo! Te utwory podbijają rynek muzyczny! Zobacz jak je zdobyć!

Temat był i jest na tyle gorący, że telewizja Polsat, postanowiła zaprosić do rozmowy jednego z beneficjentów - Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full. Piosenkarz był gościem Debaty Dnia w Polsacie News. Niestety, z ust gwiazdora padło kilka niefortunnych słów.

Kiedy współrozmówca - lekarz Bartosz Fiałek, wspomniał, że pieniądze te powinny powędrować do służby zdrowia, reprezentant disco polo skwitował: „Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom”

Prowadząca Agnieszka Gozdyra, poprosiła również Sławomira Świerzyńskiego o odniesienie się do słów Kazika Staszewskiego, lidera zespołu Kult, który nie zgłosił się po dotację, gdyż uznał, że to są pieniądze podatnika, zatem jeżeli ten będzie chciał pomóc, to kupi płytę jego grupy

 „Głupszej wypowiedzi nie słyszałem”[...] „A kto by chciał ich płytę kupić?[...]Kto pamięta taki zespół, jak Kult?”. - skomentował lider zespołu Bayer Full

Słowa Slawomira Świerzyńskiego wzburzyły nie tylko środowisko ogólne, ale także osoby z branży disco polo, które w sieci przepraszają za swojego kolegę. Za Świerzyńskiego w piersi biją się: Gesek, D-Bomb, B-QLL, Dance 2 Disco oraz znany w świecie tanecznym kompozytor - Łukasz Sienicki. Dołączają także inni.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo złamał prawo?! Policja wtargnęła na domówkę, goście tańczyli na stole!

A Wy jak uważacie, czy słowa twórcy najsłynniejszych w kraju „Majteczek w kropeczki”, zasługują na krytykę? Napiszcie koniecznie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  2. Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!
  3. Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!
  4. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama