Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo o życiowej misji! Nie warto żyć tym co było!

2020-01-06T10:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo o życiowej misji! Nie warto żyć tym co było! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/energiczna-premiera-od-zespolu-cosmo-1578226608.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Życie jest zbyt krótkie, żeby siedzieć w domu, użalać się nad sobą i wylewać morze łez. Trzeba patrzeć na świat z uśmiechem

Reklama

Jest to powrót do klasycznych dźwięków muzyki tanecznej z lat 90-tych. Uwielbiana grupa disco polo nagrała teledysk do swojej najnowszej propozycji, która została zatytułowana „Baw się, tańcz”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Artysta disco polo trafił z tą piosenką w samo sedno. Dużo osób ma tendencje do użalania się nad sobą, wspominania tego, co się wydarzyło i już nigdy nie powróci. W dużej mierze są to wspomnienia związane z ludźmi, z którymi wiązało się przyszłość, ale z jakiegoś powodu ich drogi się rozeszły.

Zespół Cosmo tłumaczy, że nie warto żyć tym, co było. Życie jest zbyt krótkie, żeby siedzieć w domu, użalać się nad sobą i wylewać morze łez. Trzeba patrzeć na świat z uśmiechem, bo według grupy Cosmo, wtedy będzie lżej.

Kawałek pod tytułem „Baw się, tańcz” bez wątpienia przypadnie do gustu sporej części fanów, którzy właśnie przeżywają jakieś rozterki miłosne, bądź też inne, które sprawiają, że nieco trudniej jest się uśmiechnąć i spojrzeć na życie przez pryzmat nadziei na lepsze jutro.

Utwór bez wątpienia ma szanse podbić największe stacje radiowe, jak i klubowe parkiety. W końcu fani muzyki tanecznej lubią kawałki, z którymi w jakimś stopniu mogą się utożsamić i są inne niż większość, która opowiada strikte o miłości szczęśliwej.

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.