2020-01-06T10:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo o życiowej misji! Nie warto żyć tym co było! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/energiczna-premiera-od-zespolu-cosmo-1578226608.png

Gwiazdy disco polo o życiowej misji! Nie warto żyć tym co było!

Redakcja , 06 Styczeń 2020  10:15
Gwiazdy disco polo o życiowej misji! Nie warto żyć tym co było!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Życie jest zbyt krótkie, żeby siedzieć w domu, użalać się nad sobą i wylewać morze łez. Trzeba patrzeć na świat z uśmiechem

Reklama

Jest to powrót do klasycznych dźwięków muzyki tanecznej z lat 90-tych. Uwielbiana grupa disco polo nagrała teledysk do swojej najnowszej propozycji, która została zatytułowana „Baw się, tańcz”.

Zobacz również: Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!

Artysta disco polo trafił z tą piosenką w samo sedno. Dużo osób ma tendencje do użalania się nad sobą, wspominania tego, co się wydarzyło i już nigdy nie powróci. W dużej mierze są to wspomnienia związane z ludźmi, z którymi wiązało się przyszłość, ale z jakiegoś powodu ich drogi się rozeszły.

Zespół Cosmo tłumaczy, że nie warto żyć tym, co było. Życie jest zbyt krótkie, żeby siedzieć w domu, użalać się nad sobą i wylewać morze łez. Trzeba patrzeć na świat z uśmiechem, bo według grupy Cosmo, wtedy będzie lżej.

Kawałek pod tytułem „Baw się, tańcz” bez wątpienia przypadnie do gustu sporej części fanów, którzy właśnie przeżywają jakieś rozterki miłosne, bądź też inne, które sprawiają, że nieco trudniej jest się uśmiechnąć i spojrzeć na życie przez pryzmat nadziei na lepsze jutro.

Utwór bez wątpienia ma szanse podbić największe stacje radiowe, jak i klubowe parkiety. W końcu fani muzyki tanecznej lubią kawałki, z którymi w jakimś stopniu mogą się utożsamić i są inne niż większość, która opowiada strikte o miłości szczęśliwej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  2. Ogromny sukces duetu MiłyPan & Defis! Gwiazdy disco polo świętują niebywałe osiągnięcie!
  3. To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!
  4. Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!
  5. Piękna wokalistka zachwyca swoim pięknem! Opadną Wam szczęki! Jest już zaręczona!
  6. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama