Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy DISCO POLO na Sylwestrze z Polsatem 2019/2020

2019-11-22T15:30:00+01:00 Gwiazdy DISCO POLO na Sylwestrze z Polsatem 2019/2020 https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/sylwester-z-polsatem-20192020-z-gwiazdami-disco-polo-1574277332.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Znamy pierwszych artystów związanych z branżą disco polo, którzy wystąpią w Chorzowie, na Sylwestrze z Polsatem

Reklama

Po raz kolejny jedna z największych imprez Sylwestrowych w Polsce odbędzie w Chorzowie. Na tej imprezie nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo. Całą imprezę na żywo pokaże telewizja Polsat!

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

GWIAZDY DISCO POLO WYSTĄPIĄ PODCZAS SYLWESTRA Z POLSATEM 2019/ 2020

Dobrej imprezy sylwestrowej bez muzyki disco polo chyba nie wyobraża sobie żaden Polak. Dlatego telewizja Polsat oraz organizatorzy Sylwestra w Chorzowie wiedzą, czego oczekuje publika.

Na tę chwilę na Sylwestrze z Polsatem 2019/2020 wystąpią twórcy największego hitu disco polo pt. "Mama ostrzegała" - Daj to Głośniej, Ronnie Ferrarie z hitem "Ona by tak chciała", Long & Junior z wieloma przebojami disco polo oraz Sławomir. Nie zabraknie również formacji After Party.

Na scenie również zameldują się m.in. La Bouche, Dj Bobo, Captain Jack, Feel, Sławomir i Kajra, Enej, Michał Szpak. To jednak nie jest pełna lista artystów, którzy pojawią się w Chorzowie.

Niebawem lista będzie się powiększać. Jak udało nam się dowiedzieć mają również pojawić się artyści z branży disco polo.

Czy to będzie największy discopolowy Sylwester w naszym kraju? Czas pokaże!

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.