Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo na luksusowym promie! Tak bawili się panowie popularnej grupy B-Qll!

2019-12-04T07:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo na luksusowym promie! Tak bawili się panowie popularnej grupy B-Qll! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/niebywala-zabawa-zespolu-disco-polo-na-luksusowym-promie-panowie-z-formacji-bqll-dali-czadu-1575381474.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeden z bardziej luksusowych promów jakim jest Stena Line został opanowany przez muzyków z branży disco polo.

Reklama

Marcin Niewiadomski wokalista disco polo, który jest pomysłodawcą kroku tanecznego, którym pobił internet do utworu zatytułowanego „Zabawa” nie przestaje zaskakiwać.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Pojawiły się domysły, że artysta być może ma w planach porzucenie disco polo dla kariery tik tok’era. Uspokajamy, nic z tych rzeczy. Trudno byłoby sobie wyobrazić świat muzyki tanecznej bez zespołu B-Qll.

Panowie na dobre wpisali się do księgi szanowanych wykonawców muzyki tanecznej. Muzycy są doskonale znani z takich utworów, jak „Za każdy dotyk” , „Tak tak żono moja” czy też wyżej wspomniany kawałek „Zabawa”.

Panowie ani na moment nie przestają zaskakiwać i tworzyć. Ostatnio wybrali się w służbową podróż promem Stena Line. Oczywiście nie obyło się bez tańców w wykonaniu muzyków z zespołu B-Qll.

Trzeba przyznać, że wykonawcy z formacji, czego by nie zrobili, to zawsze jest to na najwyższym poziomie. Ich pomysł na siebie jest fenomenalny. Nie każdy ma takie kreatywne pomysły, jak panowie z B-Qll.

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Myślicie, że podróż promem natchnie ich na stworzenie nowego kroku lub piosenki?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  3. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.