Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo na luksusowym promie! Tak bawili się panowie popularnej grupy B-Qll!

2019-12-04T07:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo na luksusowym promie! Tak bawili się panowie popularnej grupy B-Qll! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/niebywala-zabawa-zespolu-disco-polo-na-luksusowym-promie-panowie-z-formacji-bqll-dali-czadu-1575381474.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeden z bardziej luksusowych promów jakim jest Stena Line został opanowany przez muzyków z branży disco polo.

Reklama

Marcin Niewiadomski wokalista disco polo, który jest pomysłodawcą kroku tanecznego, którym pobił internet do utworu zatytułowanego „Zabawa” nie przestaje zaskakiwać.

Zobacz również: HOT! Magda Narożna bez stanika! Za pikantny wizerunek gwiazdy disco polo odpowiada jej ukochany!

Pojawiły się domysły, że artysta być może ma w planach porzucenie disco polo dla kariery tik tok’era. Uspokajamy, nic z tych rzeczy. Trudno byłoby sobie wyobrazić świat muzyki tanecznej bez zespołu B-Qll.

Panowie na dobre wpisali się do księgi szanowanych wykonawców muzyki tanecznej. Muzycy są doskonale znani z takich utworów, jak „Za każdy dotyk” , „Tak tak żono moja” czy też wyżej wspomniany kawałek „Zabawa”.

Panowie ani na moment nie przestają zaskakiwać i tworzyć. Ostatnio wybrali się w służbową podróż promem Stena Line. Oczywiście nie obyło się bez tańców w wykonaniu muzyków z zespołu B-Qll.

Trzeba przyznać, że wykonawcy z formacji, czego by nie zrobili, to zawsze jest to na najwyższym poziomie. Ich pomysł na siebie jest fenomenalny. Nie każdy ma takie kreatywne pomysły, jak panowie z B-Qll.

Zobacz również: Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!

Myślicie, że podróż promem natchnie ich na stworzenie nowego kroku lub piosenki?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Już dziś Czadoman oczaruje miliony Polaków! Gwiazdor disco polo nie do poznania!
  3. Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.