2021-06-08T12:05:00+02:00 Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdorzy-disco-polo-lacza-sily-tego-nikt-sie-nie-spodziewaljpg.jpg

Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Redakcja , 08 Czerwiec 2021  12:05
Gwiazdorzy disco polo łączą siły! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!
Źródło zdjęć: facebook.com/kamilsoleo.jaworski.7

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Znani artyści disco polo połączyli siły! Tego duetu fani się nie spodziewali

Reklama

Artyści zakończyli pracę na planie wspólnego teledysku!

Zobacz również: Dawid Narożny postanowił podzielić się fantastyczną informacją! To najlepszy okres w życiu gwiazdora disco polo!

WYJĄTKOWY DUET W DISCO POLO

Znane powiedzenie mówi, że co dwie głowy, to nie jedna. Z podobnego założenia wychodzą także popularni gwiazdorzy disco polo, którzy postanowili połączyć swoje siły! To będzie wyjątkowy duet!

Soleo to uwielbiany zespół disco polo, który fani pokochali za takie utwory jak: “Słodko słodka”, “Ania i Hania”, czy “Ja się z Tobą nie ożenię”. Wszystkie wymienione tytuły mają wielomilionowe wyświetlenia na YouTube! To naprawdę nie lada wyczyn!

Reklama

ZNANI ARTYŚCI POŁĄCZYLI SIŁY! TEGO SIĘ NIKT NIE SPODZIEWAŁ

Popularny zespół disco polo pochwalił się swoim wielbicielom niesamowitą wiadomością! Okazuje się, że chłopaki z Soleo zakończyli właśnie prace na planie swojego najnowszego teledysku! Ta informacja z pewnością ucieszy wielu fanów tej znanej kapeli! Zapowiada się bowiem kolejna muzyczna uczta w wykonaniu popularnych gwiazdorów!

Soleo to zespół, który uwielbia robić niespodzianki! Nie inaczej będzie i tym razem! Panowie do współpracy przy swoim najnowszym kawałku “Polskie maniury” zaprosili znanego artystę z branży disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!

Na planie premierowego teledysku Soleo pojawił się Kris Talisman! Twórca hitu “Świat wiruje” z pewnością wniesie do tego duetu moc świeżości! Warto dodać, iż nie jest to pierwsze spotkanie popularnych gwiazdorów disco polo. Panowie nagrali już razem kawałek “Lubię lubię”, który cztery lata temu podbił parkiety niejednej polskiej dyskoteki!

Reklama

W klipie nie mogło zabraknąć oczywiście pięknych kobiet, i gorącego tańca w wykonaniu Dance Progress. Jedno jest pewne - całość stworzy niesamowitą bombę energetyczną, która wybuchnie na początku wakacji! Czekajcie zatem cierpliwie na premierę tego niecodziennego duetu!

Zobacz również: To najlepiej ubrana gwiazda w branży?! Śliczna gwiazda disco polo podkreśliła długie nogi wyjątkową stylizacją!

Reklama
Zobacz teledysk: SOLEO i Talisman z planu Nowości - Polskie Maniury
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
  2. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!
  3. Wzruszające wspomnienia Zenona Martyniuka! Fani disco polo zachwyceni publikacją króla!
  4. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  5. Formacja After Party dała niezwykłe show na weselu Patrycji i Dawida! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Dawid Narożny postanowił podzielić się fantastyczną informacją! To najlepszy okres w życiu gwiazdora disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami