Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo zmienia wizerunek?! To zdjęcie Czadomana wywołuje lawinę komentarzy!

2020-07-19T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo zmienia wizerunek?! To zdjęcie Czadomana wywołuje lawinę komentarzy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-zmienia-wizerunek-to-zdjecie-czadomana-wywoluje-lawine-komentarzy-1594845536.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Czadoman
Reklama


Życie gwiazd

Dwie Panie w maseczkach chirurgicznych i Paweł jakby przygotowany do zabiegu

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często poszukują nowych inspiracji w tworzeniu lub zwyczajnie wydeptują muzyczne ścieżki nowszej generacji, by biernie nie pozostawać przy tym, co teraźniejsze.

Zobacz również: Świat disco polo przywitał nowego członka! Gwiazdor znanej formacji został ojcem!

Niektórzy twierdzą, że kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa i kto jak kto, ale artyści mają tego doskonałą świadomość. Paweł Dudek, to twórca, któremu nie można odmówić ambicji i konsekwencji w dążeniu do osobistego rozwoju w wielu wymiarach. Gwiazdor osiągnął bardzo wiele, a mimo tego dalej napiera na sfery dla niego jeszcze nie odkryte.

Wokalista tym razem udostępnił zdjęcie, którego kadr sugeruje operację plastyczną. Dwie Panie w maseczkach chirurgicznych i Paweł jakby przygotowany do zabiegu. Chodzi jednak o coś innego, niż chirurgiczna ingerencja. Wizualna przemiana faktycznie u artysty się odbyła, ale wszystko miało związek z jego występem w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Artysta wziął udział w produkcji, lecz ta została wstrzymana na skutek pandemii. Tą publikacją Czado powrócił wspomnieniami do realizacji programu.

Całe wydarzenie oczywiście zmobilizowało fanów do komentowania: „Świetnie”, „To grubo”, piszą pod postem. A Wy zmartwiliście się, że Paweł znacznie zmieni swój wygląd?

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nieziemska artystka disco polo w oszałamiającej sesji! Z dnia na dzień jest piękniejsza! A ten dekolt!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.