Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-19T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo zmienia wizerunek?! To zdjęcie Czadomana wywołuje lawinę komentarzy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-zmienia-wizerunek-to-zdjecie-czadomana-wywoluje-lawine-komentarzy-1594845536.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo zmienia wizerunek?! To zdjęcie Czadomana wywołuje lawinę komentarzy!

Redakcja , 19 Lipiec 2020  07:30
Gwiazdor disco polo zmienia wizerunek?! To zdjęcie Czadomana wywołuje lawinę komentarzy!
Źródło zdjęć: Instagram - Czadoman
Reklama

Dwie Panie w maseczkach chirurgicznych i Paweł jakby przygotowany do zabiegu

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często poszukują nowych inspiracji w tworzeniu lub zwyczajnie wydeptują muzyczne ścieżki nowszej generacji, by biernie nie pozostawać przy tym, co teraźniejsze.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Niektórzy twierdzą, że kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa i kto jak kto, ale artyści mają tego doskonałą świadomość. Paweł Dudek, to twórca, któremu nie można odmówić ambicji i konsekwencji w dążeniu do osobistego rozwoju w wielu wymiarach. Gwiazdor osiągnął bardzo wiele, a mimo tego dalej napiera na sfery dla niego jeszcze nie odkryte.

Wokalista tym razem udostępnił zdjęcie, którego kadr sugeruje operację plastyczną. Dwie Panie w maseczkach chirurgicznych i Paweł jakby przygotowany do zabiegu. Chodzi jednak o coś innego, niż chirurgiczna ingerencja. Wizualna przemiana faktycznie u artysty się odbyła, ale wszystko miało związek z jego występem w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Artysta wziął udział w produkcji, lecz ta została wstrzymana na skutek pandemii. Tą publikacją Czado powrócił wspomnieniami do realizacji programu.

Całe wydarzenie oczywiście zmobilizowało fanów do komentowania: „Świetnie”, „To grubo”, piszą pod postem. A Wy zmartwiliście się, że Paweł znacznie zmieni swój wygląd?

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  2. Najmłodszy wokalista disco polo znowu w ofensywie! Czy będzie to udana muzyczna ekspansja?
  3. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
  4. Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej