Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo zalany krwią! Przerażający widok! Jego twarz jest poturbowana!

2020-08-19T07:25:00+02:00 Gwiazdor disco polo zalany krwią! Przerażający widok! Jego twarz jest poturbowana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zakrwawiony-wokalista-disco-polo-przerazajacy-widok-1597785042.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Skolimking
Reklama


Życie gwiazd

Popularny wokalista disco polo ma poturbowaną twarz! Polała się krew

Reklama

Gwiazdy disco polo, wykonują na pozór bezpieczną pracę. Na scenie nie grozi im praktycznie nic złego. Ewentualnym zagrożeniem mogą być ciągłe podróże.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Nieustanne przemieszczanie się, pokonywanie tysięcy kilometrów, podczas wyczerpujących tras koncertowych, może nieść pewne zagrożenie dla zdrowia i życia wykonawców. Na szczęście niezwykle rzadko mamy okazję informować o nieprzyjemnych dla artystów zdarzeniach.

Tym bardziej mocno może zdziwić ostatnia publikacja młodego gwiazdora z branży disco polo. Konrad Skolimowski, znany w branży pod pseudonimem Skolim, wrzucił zdjęcie, na którym ma poturbowaną twarz. Krew polała się naprawdę dużym strumieniem, a cały kadr kojarzy się bardziej z fotografią zawodnika mma, a nie wiodącego spokojne życie gwiazdora.

Fanów szybko jednak uspokoił opis pod tym postem. Wokalista zdradził, że stylizacja pochodzi z planu zdjęciowego. Jak powszechnie wiadomo, oprócz muzycznego talentu, Konrad dysponuje również ogromnym potencjałem aktorskim.

Piosenkarz występuje w najbardziej popularnych w Polsce produkcjach serialowych, a jego umiejętności, sytuują go coraz wyżej w aktorskiej hierarchii.

Krew w żyłach fanów została zmrożona, ale na szczęście szybko wróciła do pierwotnej temperatury, a sam artysta na pewno ma świadomość, że napędził strachu swoim obserwującym.

Który przebój Skolima lubicie najbardziej?

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.