Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo w towarzystwie ślimaka! To prawda, że otwiera hodowle?!

2020-05-11T07:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo w towarzystwie ślimaka! To prawda, że otwiera hodowle?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-ze-slimakiem-perkusista-power-play-otwiera-hodowle-1588625736.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/czarekpowerplay
Reklama


Życie gwiazd

Kolejnym artystą z branży,który postanowił dołączyć do grona zwierzo-lubnych i pochwalić się swoim żyjątkiem jest wokalista popularnej grupy discopolo

Reklama

Twórcy muzyki disco polo chętnie pokazują zwierzęta, które przebywają na ich prywatnych posesjach. Mogliśmy obserwować już gamę przeróżnych stworzeń, od tych najbardziej standardowych - psów i kotów, do tych nieco mniej klasycznych - modliszka Czadomena czy kapucynka Justyny, wokalistki formacji Top Girls.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

Kolejnym artystą z branży, który postanowił dołączyć do grona zwierzo-lubnych i pochwalić się swoim żyjątkiem był Czarek, perkusista popularnego zespołu Power Play. 

Oczywiście nie zrobiłoby to na nikim wrażenia, gdyby instrumentalista upublicznił pupila z grupy konwencjonalnej. Sprawa jest o tyle zadziwiająca, że Czarek zapozował do zdjęcia ze ślimakiem! 

Wszyscy zastanawiamy się, czy zwierzak zostanie przyrządzony na kolację według francuskiego przepisu kulinarnego, czy w dobie pandemii, artysta postanowił założyć hodowlę mięczaków i otworzyć produkcję kremów z dodatkiem śluzu ze ślimaka, a może Czarek zwyczajnie odnalazł wiernego kumpla?

Cokolwiek ma w zamiarach przedsięwziąć, trzymamy kciuki za pomyślność jego planów!

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?
  2. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!
  3. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.