Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-03T17:51:00+02:00 Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-disco-polo-uderzyl-boxera-tym-ciosem-mogl-ustanowic-rekord-1596040681.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!

Redakcja , 03 Sierpień 2020  17:51
Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama

Fani disco polo wstrzymali oddech! Popularny wokalista disco polo uderzył boxera. Jego cios był tak mocny, że mógł ustanowić rekord

Reklama

Artyści disco polo, w realizowaniu pasji i poszukiwaniu zajęć zastępczych, są absolutnymi mistrzami. Muzyka bezsprzecznie towarzyszy gwiazdom na pierwszym miejscu, ale czasem by naładować baterie, lub zwyczajnie odpocząć od codzienności, twórcy potrzebują biernej lub czynnej odskoczni.

Zobacz również: Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

Wśród wykonawców disco polo, znajdziemy wielu, którzy znaleźli odpowiednie dla siebie zajęcie. Jednym z nich, jest Piotr Kołaczyński, który zachwycił publiczność jako Miły Pan. Wokalista znany jest ze swojego zamiłowania do sportu. Podstawową dyscypliną dla Piotra, jest oczywiście piłka nożna, z którą niegdyś wiązał nawet zawodowe plany.

Z ostatniej relacji gwiazdora, dowiedzieliśmy się o kolejnej gałęzi sportowej, którą upatrzył sobie autor „Królowej”. To boks! W tej dziedzinie, artysta również potrafi zabłysnąć.

W opublikowanym materiale, widzimy jego uderzenie w urządzenie, które po wrzuceniu monety pokazuje siłę z jaką został wykonany ruch. „Boxer” mocno odczuł fizyczną reakcję z Miłym Panem.

Jego łupem padł wynik 900 i niewiele zabrakło do ustanowienia nowego rekordu. Widzielibyście artystę w prawdziwym ringu? Myślicie że dałby sobie radę

Zobacz również: Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!
  2. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  3. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  4. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej