Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo przyłapany w trójkącie?! Mamy FILM! Jak podoba Wam się takie trio?!

2020-10-09T19:58:00+02:00 Gwiazdor disco polo przyłapany w trójkącie?! Mamy FILM! Jak podoba Wam się takie trio?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-przylapany-w-trojkacie-mamy-film-jak-podoba-wam-sie-takie-trio-1602251459.png

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/czadoman/
Reklama


Życie gwiazd

Odrobina szaleństwa zdecydowanie nadaje życiu smak. Ważne, aby zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek

Reklama

Szalony Artysta zaprasza na niezwykły występ przed kamerami! Odrobina szaleństwa zdecydowanie nadaje życiu smak. Ważne, aby zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek, a można się świetnie bawić i zarażać radością wszystkich dookoła.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!

Ten Artysta to doskonały przykład człowieka, który potrafi czerpać z życia garściami, zachowując przy tym dystans do własnej osoby. Czadoman jest bezapelacyjnie jednym z bardziej charyzmatycznych Artystów świata disco polo. Jego utwory porywają na parkiet tłumy podczas imprez tanecznych.

Bez zastanowienia można powiedzieć, że Paweł urodził się, aby być gwiazdą! Udowodnił to swoim udziałem w programie tv Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w którym wciela się w innych artystów i świetnie mu to wychodzi! Dziś, na jego Instagramie pojawił się filmik, w którym Artysta zaprasza… na trójkąt!

Tak, to nie żadna ściema! Już dziś Czadoman wystąpi w innym programie tv Polsat – „Dancing with the Stars”! Tym razem nie zamierza tam śpiewać tylko tańczyć! To wyjątkowe trio stworzy wraz z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem. Zatańczą wspólnie zwariowane tango, które z pewnością zapamiętamy na długo!

Znając Pawła, z pewnością da z siebie 200 %, albo i więcej. Jesteśmy bardzo ciekawi tego występu i mamy przeczucie, że przejdzie on do historii!

Zobacz również: Wokalista disco polo odsłonił muskularną klatę! Spójrzcie na te mięśnie FOTO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!
  2. Wokalista disco polo zaśpiewał na ślubie! Wzruszające nagranie z ceremonii podbija sieć! VIDEO
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.