Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo paraduje z gołą klatą! Artysta zakpił z samego siebie!

2020-10-02T15:45:00+02:00 Gwiazdor disco polo paraduje z gołą klatą! Artysta zakpił z samego siebie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/czadoman-paraduje-z-gola-klata-gwiazdor-pokazal-duzy-dystans-1601498457.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Życie gwiazd

Paweł Dudek, znany jako Czadoman zakpił z samego siebie! Artysta skupił tym uwagę swoich fanów

Reklama

Artyści disco polo, znani są z dużego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samych siebie i swoich ewentualnych wad. Jak się często okazuje, gwiazdy potrafią nawet zakpić sami z siebie, dając przy tym fanom, powód do szczerego uśmiechu.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

O świetnym dowcipie i błyskotliwym temperamencie, można mówić z pewnością w kontekście Pawła Dudka. Twórca dał się poznać światu, jako superbohater branży disco, występując na scenie pod pseudonimem Czadoman.

Na profilach wokalisty, wiele razy znajdowaliśmy śmieszne historie, zdarzenia i opowieści. Piosenkarz nie przestaje rozbawiać fanów i ponownie wrzucił komiczny materiał. W nadmorskiej scenerii, półnagi Paweł Dudek wchodzi w kadr obiektywu, patrząc w morską dal. Po chwili, spogląda na swój tors, który tuż przed zimą, zyskał kilka cennych kilogramów.

Gwiazdor czuje, że coś jest nie tak. Szybko jednak wpada na pomysł, jak wybrnąć z sytuacji. Udaje się do garderoby, sięga po koszulkę z nadrukiem idealnie wyrzeźbionego mężczyzny i wraca do pierwotnego miejsca, paradując pewnym krokiem, z groźną miną. Sytuacja jest niezwykle humorystyczna i z pewnością wielu odbiorcom wokalisty „zrobiła” dzień.

Koniecznie zobaczcie żartobliwy materiał.

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.