2021-09-07T07:30:00+02:00 Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapi https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-zespolu-mejk-pokazala-ponetne-cialo-lezac-na-lozku-widok-pieknej-wokalistki-disco-polo-zapiera-dech-w-piersiachjpg.jpg

Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!

Redakcja , 07 Wrzesień 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk
Reklama

Długie nogi wokalistki wprost nie pozwalają oderwać wzroku od zdjęcia!

Reklama

Urocza artystka disco polo kolejny raz zrobiła wszystko, żeby oczy fanów skierowane były tylko na nią! W disco polo nie może zabraknąć pięknych widoków. O to, by fani mieli na o czym oko zawiesić postarała się znana wokalistka!

Zobacz również: Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!

Widok zapiera dech w piersiach! Elwira Smilgin-Brodzik to popularna wokalistka disco polo, która wraz ze swoim zespołem Mejk cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Artystka ma na swoim koncie niezliczoną ilość hitów, które wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca na wielu listach przebojów! Kawałki takie jak: “Tańczę z nim do rana”, ‘Z apetytem”, czy “Tak nie musiało być” osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Reklama

Elwira Smilgin-Brodzik zachwyca fanów disco polo nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale także i niesłychaną urodą, wobec której żaden miłośnik kobiecego piękna nie potrafi przejść obojętnie. Urocza wokalistka regularnie udostępnia w sieci fotki, które przyprawiają jej sympatyków o pozytywny zawrót głowy!

Gwiazda disco polo kolejny raz zrobiła wszystko, żeby oczy fanów skierowane były tylko na nią! Elwira Mejk zapozowała w pozycji leżącej na łóżku okrywając swe zgrabne ciało poduszką!

Reklama

Długie nogi wokalistki wprost nie pozwalają oderwać wzroku od zdjęcia! To urodzona modelka! Gorący kadr przypadł do gustu fanom, którzy zostawili pod zdjęciem wiele komentarzy. “Piękna kobieta” “Poleżałbym z panią!” “Super!” Mejk przygotował dla swoich fanów wielką niespodziankę! W sieci pojawił się najnowszy teledysk zespołu, który powstał do utworu “Czy Ty mnie jeszcze kochasz”.

Romantyczny kawałek z powodzeniem trafił do serc fanów. Zapowiada się zatem nowy hit na koncie uwielbianych gwiazdorów disco polo! 

Zobacz również: Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!

Reklama
Plik Mejkowa---nogi-1.jpg
Plik Mejkowa---nogi-5.jpg
Plik Mejkowa---nogi-4.jpg
Plik Mejkowa---nogi-3.jpg
Plik Mejkowa---nogi-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Czy Ty mnie jeszcze kochasz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  2. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  3. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  4. Łódź Disco Fest 2021 powraca! To będzie największe wydarzenie disco polo tego roku!? Zobaczcie LISTĘ WYKONAWCÓW!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  6. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  7. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  8. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami