Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo ostro o zamieszkach w USA "Nie jestem rasistą"

2020-06-06T15:16:00+02:00 Gwiazda disco polo ostro o zamieszkach w USA "Nie jestem rasistą" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-ostro-o-zamieszkach-w-usa-nie-jestem-rasista-1591444079.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Bartek z zespołu D-Bomb postanowił odnieść się do zamieszek w USA, jakie odbiły się głośnym echem na całym świecie

Reklama

Bartek z zespołu D-Bomb postanowił odnieść się do zamieszek w USA, jakie odbiły się głośnym echem na całym świecie. Zgadzacie się ze stanowiskiem artysty?

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Lider i wokalista grupy D-Bomb, Bartek Padyasek jest doskonale znany w branży disco polo między innymi z takich przebojów, jak „O Ela Ela” , „Najbardziej dzisiaj chce” , a także „Do końca naszych dni” i „Lubię kiedy”. Artysta muzyki tanecznej słynie z bezpośredniości na swoich kanałach w social mediach. Niełatwo jest znaleźć wykonawców, którzy byliby do tego stopnia naturalni i prawdziwi w tym, co robią i co przekazują do obiegu publicznego.

Bartek nie przejmuje się opiniami na swój temat i nie boi się głośno mówić o tym, co go gnębi. W ostatnim czasie muzyk poruszył dość kontrowersyjny temat, którym żyje duża część społeczeństwa. Chodzi oczywiście o zamieszki w USA, które wprawiły Bartka w wir przemyśleń: -„Zastanawiam się czemu nie ma takich zamieszek, jak na ulicy zginie biały człowiek. Nie jestem rasistą.”

Jakie macie zdanie na temat zamieszek i rasizmu? Popieracie rozkminy Bartka z zespołu D-Bomb?

Zobacz również: Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  3. Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.