Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-16T13:17:00+01:00 Gwiazda disco polo - Emilka z Daj To Głośniej z najnowszą produkcją. Scenariusz powali Was na kolana! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-z-najnowsza-produkcja-scenariusz-powali-was-na-kolanajpg.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo - Emilka z Daj To Głośniej z najnowszą produkcją. Scenariusz powali Was na kolana!

Redakcja , 16 Luty 2021  13:17
Gwiazda disco polo - Emilka z Daj To Głośniej z najnowszą produkcją. Scenariusz powali Was na kolana!
Źródło zdjęć: instagram.com/emiladtg
Reklama

Doskonałe wokalne popisy wokalistki, bez wątpienia dodają plusów tej produkcji. Nie sposób nie zwrócić uwagi na teledysk i jego wyjatkowy scenariusz. Klip przedstawia członków grupy Daj to Głośniej

Reklama

Nowości od gwiazd disco polo potrafią zachwycić słuchaczy do granic możliwości. W głowie artystów rodzi się mnóstwo pomysłów na wielki przebój, ale tylko te najlepsze zostają zrealizowane i przekazane opinii publicznej.

Zobacz również: Znana artystka disco polo zmieniła się nie do poznania! Jej fryzura robi ogromne wrażenie!

Jakiś czas temu, jedna z czołowych wokalistek branży, postanowiła otworzyć muzyczny projekt, niekoniecznie związany z muzyką taneczną. Z pomocą kolegów z zespołu, rozpoczęła ekspansję świata muzyki popularnej. Mowa o Emilii Saneckiej z formacji Daj to Glośniej. Ambitna piosenkarka jest na najlepszej drodze do ponownego podbicia serc słuchaczy.

Tym razem jednak nieco innym brzmieniem. Po niemałym sukcesie pierwszej solowej produkcji, Emilka wydała kolejny utwór. Kawałek pt. "Dom" jest już dostępny w sieci i robi naprawdę piorunujące wrażenie. Znakomita muzyka, jest wspaniałym fundamentem tej produkcji. Pozostała konstrukcja, to tekst, który wywołuje ciarki na całym ciele.

Nie bez znaczenia pozostaje także wykonanie. Doskonałe wokalne popisy wokalistki, bez wątpienia dodają plusów tej produkcji. Nie sposób nie zwrócić uwagi na teledysk i jego wyjatkowy scenariusz. Klip przedstawia członków grupy Daj to Głośniej z przyszłości, którzy przegladają materiały ze swojej aktywnej, koncertowej działalności.

Dodatkowo pojawiają się kadry z piękną Emilią, która w studyjnej scenerii, odśpiewuje kolejne takty utworu "Dom". Obejrzyjcie teledysk i posłuchajcie piosenki...to może być wielki krok w kierunku ogromnej, poza discopolowej sławy gwiazdy.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo - Czadoman schudł w miesiąc 10 kg! Artysta zdradził szczegóły niezwykłej metamorfozy!

Reklama
Zobacz teledysk: EMILA - Dom
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zwycięscy popularnego programu disco polo z genialną premierą! To nowa siła na rynku muzycznym?
  2. Niezwykle gorące zdjecia najpiękniejszej gwiazdy disco polo! Pół Polski oszalało na jej punkcie!
  3. Co za materiał! Ponętny biust gwiazdy disco polo pięknie podkreślony! Nie oderwiesz oczu!
  4. Gwiazda disco polo pozuje bez spodni! Wpadka, czy umyślne kuszenie? Widok jest oszałamiający!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej