2020-01-22T15:30:00+01:00 Grube miliony dla Daj to głośniej! Zespół disco polo podbija Polskę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/daj-to-glosniej-zebrala-juz-ponad-100-milionow-1579688633.jpg

Grube miliony dla Daj to głośniej! Zespół disco polo podbija Polskę!

Redakcja , 22 Styczeń 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Grube miliony dla Daj to głośniej! Zespół disco polo podbija Polskę!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama

Twórcy wielkiego hitu "Mama Ostrzegała" podbijają Polskę! Internauci zachwycają się piosenką disco polo przez co na konto zespołu wpływają miliony

Reklama

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał w świecie muzyki disco polo. Sukces i osiągnięcie utworu „Mama ostrzegała” przerósł oczekiwania chyba nawet samych artystów. W końcu nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy dany kawałek skazany jest na sukces.

Zobacz również: Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Niejednokrotnie fani, jak i artyści mogli się przekonać, że przychodzi on w najmniej oczekiwanym momencie. Takie osiągnięcie cieszy zdecydowanie najbardziej.

Formacja Daj To Głośniej dla wielu odbiorców nadal jest jedną wielką zagadką. Zawładnęli rynkiem disco polo przebojem w stylu folkowym.

Co ciekawsze, topowi wykonawcy klasycznego disco polo oderwali się od dotychczasowych klimatów, jakie królowały w ich twórczości, na rzecz tego, żeby stworzyć coś w stylu podobnym do utworu zespołu Daj To Głośniej zatytułowanego „Mama ostrzegała”. Po raz kolejny sprawdziła się tutaj teoria, że lepiej jest robić swoje, niż próbować kogoś naśladować.

Jeszcze nikomu nie udało się przebić sukcesu formacji Daj To Głośniej w tak krótkim czasie. Teledysk do ich piosenki, którą śmiało można nazwać już hitem, ma ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Jest to niepodważalny sukces, który ciężko będzie powtórzyć i przebić nawet grupie Daj To Głośniej. Spodziewaliście się, że folkowy kawałek podbije rynek disco polo?

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  2. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  3. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  4. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  5. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  6. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami