2019-02-26T16:45:00+01:00 Gorąca premiera w świecie disco polo już dostępna! Joker & Sequence - Pierwszy Taniec https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/goraca-premiera-w-swiecie-disco-polo-juz-dostepna-joker-sequence-pierwszy-taniec-1551194926.jpg

Gorąca premiera w świecie disco polo już dostępna! Joker & Sequence - Pierwszy Taniec

Redakcja , 26 Luty 2019  16:45
Gorąca premiera w świecie disco polo już dostępna! Joker & Sequence - Pierwszy Taniec
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Koniecznie sprawdźcie niecodzienną propozycje od grupy Joker & Sequence, którzy po raz kolejny podbijają rynek muzyki disco polo?

Reklama

W świecie disco polo pojawiła się idealna propozycja na pierwszy taniec? 

Wokalista zespołu Joker, Piotr Koczocik wraz z Dj’em Sequence, Kamilem Miśkiewiczem znów przygotowali niemałą petardę dla swoich fanów. Oboje doskonale się uzupełniają.

Ich ostatnie dzieło pod tytułem „Panna z Tindera” okazało się być strzałem w dziesiątkę! Teledysk w serwisie YouTube doczekał się blisko miliona wyświetleń! Przesłanie kawałka było lekko intrygujące i bardzo aktualne ukazujące rzeczywistość dzisiejszych miłosnych historii zawieranych dzięki mobilnej aplikacji. Piosenka ukazała się jesienią ubiegłego roku. Teledysk został utrzymany w letnim, wakacyjnym klimacie. Wokalista grupy Joker już kilka razy tworzył wspólne projektu wraz z dj’em Sequence.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Tym razem postawili na klimaty weselne, ale i bardzo rytmiczne i jednocześnie owiane nutą klubowych brzmień. „Pierwszy Taniec” jest bardzo chwytliwy. Być może już niedługo trafi na szczyt muzycznych playlist. Myślicie, że taka mieszanka wokalisty disco polo i dj’a klubowego to dobre połączenie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!
  2. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  3. Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!
  4. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama