Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo w czułych objęciach z kobietą!

2019-09-04T20:25:00+02:00 Uwielbiany wokalista disco polo w czułych objęciach z kobietą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/uwielbiany-wokalista-disco-polo-w-czulych-objeciach-z-kobieta-1567621542.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Prawda, że wyglądają cudownie?

Reklama

Miłość, jak wino potrafi zawrócić w głowach. Przekonał się o tym uwielbiany wokalista disco polo Piotr Koczocik znany w branży pod pseudonimem Joker.

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Joker w branży disco polo jest doskonale znany z takich przebojów, jak „Daj mi raj” , „Zazdrosna” , „Dziewczyna ta” czy też „Nieśmiała” i „Aparatka” , która zdecydowanie jest numerem jeden.

Teledysk do tytułowej Aparatki został wyświetlony w serwisie YouTube ponad 40 milionów razy. Jest to bardzo pokaźna liczba.

Tym bardziej, że licznik z dnia na dzień pokazuje większą sumę. Niedawno do sieci trafiło urocze zdjęcie opublikowane przez żonę Piotrka, Beatę Koczocik.

Trzeba stwierdzić, że są bardzo uroczym małżeństwem. Mimo napiętych grafików, licznych koncertów, starają się spędzać ze sobą, jak najwięcej czasu. Piękne chwile w życiu bywają ulotne.

Dlatego warto doceniać każdy moment, który może się już nie powtórzyć. W końcu nic tak samo dwa razy w życiu się nie zdarza.

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Prawda, że wyglądają cudownie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny przyłapany na randce... i to nie z Joanną. Zobaczcie z kim gwiazdor spędza czas.
  2. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  3. Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.