Reklama
Polecamy


Reklama

Złodzieje okradli dom rodzinny Piotrka (Joker)! Poszukiwani sprawcy! Rozpoznajesz ich?

2018-01-05T13:35:00+01:00 Złodzieje okradli dom rodzinny Piotrka (Joker)! Poszukiwani sprawcy! Rozpoznajesz ich? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/zlodzieje-okradli-dom-rodzinny-piotrka-joker-poszukiwany-sprawcy-rozpoznajesz-ich-1515155275.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Do domu rodzinnego Piotra lidera formacji Joker wkradło się dwóch złodziei.

Reklama

Wczoraj tj. 4 stycznia doszło do włamania w rodzinnym domu lidera formacji Joker - Piotra Koczocika. Do domu w biały dzień wkradło się dwóch mężczyzn. W mieszkaniu na szczęście nie było mamy Piotrka.

To nie pierwszy raz, gdy mama Piotrka została okradziona. Lider formacji Joker prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców. Na zdjęciach, które są dostępne w naszym serwisie widać dwóch mężczyzn. Niestety nie są widoczne ich twarze, ale postacie są dość charakterystyczne dzięki kamerze, która znajdowała się u mamy Piotrka.. Mieszkanie znajduje się w Warszawie na Woli.

Jeśli rozpoznajecie te dwie osoby prosimy o zgłoszenie się na najbliższy komisariat, albo bezpośrednio do Piotrka Koczocika.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.