2021-06-11T18:40:00+02:00 Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-legendy-disco-polo-artysta-kieruje-do-fanow-wazne-przeslaniepng.png

Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!

Redakcja , 11 Czerwiec 2021  18:40
Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niezwykle pozytywna piosenka może być idealną muzyczną terapią dla wielu strapionych ludzi, którzy utracili sens swojego życia

Reklama

Najnowszy utwór gwiazdora disco polo może okazać się niezwykłą muzykoterapią dla wielu strapionych dusz! Marcin Siegieńczuk jest jednym z najpopularniejszych wykonawców disco polo.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!

WYJĄTKOWA PREMIERA LEGENDARNEGO WOKALISTY DISCO POLO

Artysta na tytuł ten zasłużył sobie nie tylko ciężką pracą, ale także i sporą wytrwałością. Marcin Siegieńczuk funkcjonuje w branży od ponad 20 lat! I chociaż kariera wokalisty nie zawsze była usłana różami, to jednak z życiowych przeciwności zawsze wychodzi zwycięsko!

To prawdziwy wojownik! Twórczość uwielbianego gwiazdora disco polo zdecydowanie różni się od pozostałych produkcji, które pojawiają się na rynku. Utwory Marcina zawsze posiadają głębszy przekaz, który skłania jego fanów do głębokiej refleksji nad własnym życiem. Premiera, którą artysta właśnie wrzucił do sieci również posiada pewne ważne przesłanie!

Reklama

'GŁOWA DO GÓRY'

W internecie pojawiła się długo wyczekiwana nowość od Marcina Siegieńczuka! Kawałek "Głowa do góry" powstał już 2009 roku, jednak dopiero teraz doczekał się swojego teledysku. Niezwykle pozytywna piosenka może być idealną muzyczną terapią dla wielu strapionych ludzi, którzy utracili sens swojego życia.

Marcin przekonuje w niej, że nawet w najgorszych chwilach nie należy się załamywać, bo przecież z każdej sytuacji musi być jakieś wyjście, nawet jeśli wydaje się, że nie ma już żadnego światełka w tunelu!

Zobacz również: Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Marcin Siegieńczuk - Głowa do góry
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niesamowite spotkanie, które przejdzie do historii muzyki disco polo! Formacja After Party w trasie!
  2. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!
  3. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  4. Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
  5. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  6. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami