Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Genialna premiera od Czadomana! Będzie to większy hit niż ”Ruda tańczy jak szalona”? | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Genialna premiera od Czadomana! Będzie to większy hit niż "Ruda tańczy jak szalona"?

2019-10-14T07:15:00+02:00 Genialna premiera od Czadomana! Będzie to większy hit niż "Ruda tańczy jak szalona"? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/genialna-premiera-od-czadomana-bedzie-to-wiekszy-hit-niz-ruda-tanczy-jak-szalona-1571003598.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Podoba Wam się?

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo zdradził prawdę o wyimaginowanym świecie na Instagramie! Czadoman stał się królem internetu? Świat disco polo cechuje się różnymi nowościami.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Niektóre premiery są płytkie, a drugie niosą ze sobą kontretny przekaz. Artysta, Paweł Dudek - słynie w branży muzycznej z indywidualnego podejścia do życia i nie przejmowaniem się tym, co myślą i mówią o nim inni ludzie, którzy tak naprawdę nic nie robią, potrafią tylko oceniać, krytykować i czekać na swój sukces, który myślą, że spadnie im z nieba.

Czadoman w świecie disco polo rozkochał w sobie fanów takimi utworami, jak „Jedziemy z blondi” , „Hey hey bawmy się” , „Ruda tańczy jak szalona” czy też „Chodź na kolana”.

W ostatnim czasie super- bohater nagrał kawałek, z którym powinni się zapoznać wszyscy Instagramowi pakerzy marzący o supermodelce z Instagrama.

Myślicie, że takie szczere ukazanie prawdy związanej z Instagramowym fake pięknem okaże się strzałem w dziesiątkę i przemówi do rozsądku ludziom?

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paula z grupy Top Girls w czułych objęciach! Będziecie w szoku, z kim się przytula!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.