2023-12-25T11:26:00+01:00 Focus i jego MEGA premiera disco polo pt. "Rozwódka"! To jedna z najlepszych premier w tym roku?! Focus prezentuje utwór pt. 'Rozwódka', nowy hit disco polo z optymistycznym przesłaniem o życiu po rozwodzie i poszukiwaniu szczęścia https://disco-polo.info/uploads/news/focus-i-jego-mega-premiera-disco-polo-pt-rozwodka-to-jedna-z-najlepszych-premier-w-tym-rokujpg.jpg Disco-Polo.info

Focus i jego MEGA premiera disco polo pt. "Rozwódka"! To jedna z najlepszych premier w tym roku?!


Focus prezentuje utwór pt. 'Rozwódka', nowy hit disco polo z optymistycznym przesłaniem o życiu po rozwodzie i poszukiwaniu szczęścia

Autor: Adam Begier, 25 Grudzień 2023  11:26
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Focus i jego MEGA premiera disco polo pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
 2. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
 3. Gorąca Premiera: Nowy hit od zespołu ROY – "Ja i Ty" podbija serce publiczności!
Reklama

  Mega premiera utworu „Rozwódka” w wykonaniu Zbyszka Perkowskiego, znanego szerzej jako Focus, wywołuje spore emocje w świecie muzyki disco polo. Ten gatunek, zazwyczaj kojarzony z lekkimi i radosnymi rytmami, tym razem zaskakuje optymistycznym przesłaniem zawartym w nietypowej tematyce. Focus, znany z takich hitów jak „"Gdzie jesteś gdzie", "Ogień w sobie masz", tym razem wciela się w rolę „pocieszyciela” w teledysku, który jest wizualnym uzupełnieniem piosenki.

  Focus z gorącą premierą disco polo

  W "Rozwódce", Focus śpiewa o przemianie, jaką przynosi życie po rozwodzie. Nie jest to typowy temat dla piosenek disco polo, co czyni tę premierę jeszcze bardziej interesującą. Utwór, z jego pogodnym i tanecznym rytmem, stanowi przypomnienie, że nawet w trudnych chwilach można znaleźć powody do świętowania. W teledysku Zbyszek Perkowski, czyli Focus, ukazuje się jako figura pocieszyciela, dodając do utworu warstwę emocjonalną i ludzką.

  Tożsamość młodej rozwódki w teledysku wcieliła się modelka Bernadetta Bielska, dodając do teledysku świeżości i nowoczesności. Jej obecność w klipie wzmocniła przekaz utworu, który mówi o odnalezieniu szczęścia i nowych początkach.

  "Rozwódka", choć porusza temat rozwodu, jest przede wszystkim piosenką o nadziei i radości życia. Focus, z charakterystycznym dla siebie zamiłowaniem do pozytywnego przekazu, śpiewa o tym, że każdy ma prawo do szczęścia, niezależnie od okoliczności. Ta piosenka to manifest życiowego optymizmu, który jest tak charakterystyczny dla muzyki disco polo.

  Zbyszek Perkowski, znany jako Focus, z "Rozwódką" pokazuje, że disco polo może być nie tylko źródłem rozrywki, ale i inspiracji. Utwór ten, będąc tanecznym i wesołym, nosi w sobie głębsze przesłanie o przemianie i poszukiwaniu szczęścia. To kolejny przykład na to, jak muzyka disco polo ewoluuje, dotykając ważnych i życiowych tematów, jednocześnie pozostając wiernym swojej tanecznej esencji.

  Zobacz również: Polsat Hit Festiwal Wygrywa Weekend! Rekordowa Oglądalność i Niezapomniane Emocje

  Reklama

  FOCUS - ROZWÓDKA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Kwestia 07 z nowym utworem "Złote M" – tajemnicza premiera w disco polo zawojuje rynkiem muzycznym?
  2. Znakomita premiera: DanielBand US w utworze "Ciało do ciała"! Ten utwór zna cała Polska!
  3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
  4. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  5. "Baila" podbija polską scenę muzyki tanecznej! Oskaro zyskuje fanów dzięki nowemu hitowi!
  6. Żona Dawida Narożnego bez skrępowania odsłoniła dekolt! Co za ciało! Fani komentują
  7. Podbije scenę disco polo?! Czarli zaskakuje nowym materiałem! Ta niespodzianka zaskoczy fanów!
  8. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie