2023-08-09T07:30:00+02:00 Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 w tv Polsat, Disco Polo Music, Super Polsat! Zapraszamy na wyjątkowy Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie - muzyka, miłość i niezapomniane chwile z największymi gwiazdami estrady! Cudowna uczta dla duszy i ciała. https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-weselnych-przebojow---mragowo-2023-w-tv-polsat-disco-polo-music-super-polsatjpg.jpg Disco-Polo.info

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 w tv Polsat, Disco Polo Music, Super Polsat!


Zapraszamy na wyjątkowy Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie - muzyka, miłość i niezapomniane chwile z największymi gwiazdami estrady! Cudowna uczta dla duszy i ciała.

Autor: Adam Begier, 09 Sierpień 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 w tv Polsat, Disco Polo Music, Super Polsat!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
 2. Żona Dawida Narożnego skradła show na weselu Krzysztofa Rutkowskiego! Przyćmiła tym strojem Panne Młodą?!
 3. Łobuzy skradli serca Polaków! Ich HIT "Ona czuje we mnie piniądz" porwał tłum do zabawy! VIDEO
Reklama

W tegorocznym wyjątkowym wydarzeniu weselnym na ślubnym kobiercu stanęli znani aktor i satyryk, Michał Koterski oraz utalentowana aktorka kabaretowa, Olga Łasak. Razem tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par artystycznych, która postanowiła zawrzeć związek małżeński. To tylko jeden z wielu powodów, dla których Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie stał się centralnym punktem letniej imprezy dla fanów muzyki i zabawy. W roli gospodarzy tego spektakularnego wydarzenia wystąpią Ela Romanowska i Rafał Maserak, znanie jako festiwalowe małżeństwo, które już po raz siódmy zaprosi publiczność do niezapomnianej podróży w rytm największych weselnych hitów. Wspierani przez specjalistkę od najlepszych wesel, Izabelę Janachowską, zadbają o to, by każdy uczestnik festiwalu miał powód do uśmiechu i zapamiętał to wydarzenie na długo.

Cudowne powroty do Mrągowa Mrągowskie amfiteatr to miejsce wyjątkowe dla uczestników festiwalu i samych artystów. Urok tego miejsca sprawia, że publiczność od pierwszej piosenki wstaje i bawi się do ostatnich dźwięków. Każdego roku na festiwalu panuje niepowtarzalna atmosfera, a uczestnicy doskonale znają każdą piosenkę. Wśród setek hitów, które brzmią na scenie, znajdują się te, które towarzyszą nam na prawdziwych weselach. Jednak organizatorzy starają się urozmaicać repertuar, dodając trochę starego i trochę nowego, aby każdy znalazł coś dla siebie. Festiwal Weselnych Przebojów to nie tylko wspaniała okazja do zabawy, ale również doskonała okazja, by spotkać się z artystami i wyczarować wspólnie magię tego wydarzenia. Wszyscy wiedzą, że po zakończeniu festiwalu w Mrągowie, niektórzy już pytają o datę kolejnej edycji, co dowodzi, jak wielkim sukcesem cieszy się to wydarzenie.

Weselne hity na scenie W piątek, 11 sierpnia 2023 roku, na scenie festiwalu pojawią się najwięksi artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, którzy będą świętować miłość i muzykę z nowożeńcami, Michałem i Olgą. Wśród gwiazd, które zaprezentują swoje przeboje, znajdą się takie zespoły jak Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková, Playboys, Halina Mlynkowa, Weź Nie Pytaj, Mariusz Kalaga, Mig, Szpilki, Francesco Napoli, Boney M (Sheila Bonnick) oraz Daj To Głośńiej i Filip Lato. Będzie to muzyczna uczta dla wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Niesamowity drugi dzień Sobota, 12 sierpnia 2023 roku, to czas na szalone poprawiny. Festiwalowe emocje wciąż będą przenikać atmosferę mrągowskiego amfiteatru, gdy na scenie zaprezentują się wybitni artyści, takie jak Don Vasyl, Halina Mlynkova, Filip Lato, Dziani, Vasyl Junior, Elza, Andre, Krywań, InoRos, Daj To Głośniej, Classic, Cygańscy Książęta oraz Kapela Ciupaga. Podczas drugiego dnia festiwalu, nie zabraknie gorących rytmów i energetycznych występów.

Ślubna uczta dla duszy i ciała Festiwal Weselnych Przebojów to nie tylko wyjątkowy czas na muzykę, ale również niezwykła uczta dla zmysłów i podniebienia. Impreza będzie doskonałą okazją do spotkania z kulturą, sztuką i tradycjami związanymi z polskimi weselami. Tysiące uczestników festiwalu spędzi czas w radosnej atmosferze, delektując się pysznym jedzeniem, niepowtarzalnymi atrakcjami i niezapomnianymi występami artystów.

Patronami medialnymi są Radio VOX FM, magazyn „Na Żywo”, Interia oraz serwis disco-polo.info.

Galeria zdjęć:
Reklama
Plik Festiwal-Weselnych-Przebojow-nowy-plakat-2023-1.jpg
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Andre zachwyca w Ciechocinku! Znakomita frekwencja na koncercie Disco Polo
 2. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
 3. Gwiazda Disco Polo Wystąpi w Domaniewicach! Szykujcie się na niezapomniany festyn rodzinny
 4. Dni Ćmielowa 2024: Gwiazdy disco polo Topky i Extazy rozgrzeją publiczność w wielkim stylu
 5. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
 6. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
 7. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
 8. Iness przygotowuje nowy materiał koncertowy! Co szykuje gwiazda disco polo

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie