Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-13T17:14:00+01:00 Fenomenalna sesja gwiazdy disco polo. Emilka z Daj To Głośniej wygląda jak milion dolarów! https://disco-polo.info/uploads/news/fenomenalna-sesja-gwiazdy-disco-polo-emilka-z-daj-to-glosniej-wyglada-jak-milion-dolarowjpg.jpg
Reklama

Fenomenalna sesja gwiazdy disco polo. Emilka z Daj To Głośniej wygląda jak milion dolarów!

Redakcja , 13 Luty 2021  17:14
Fenomenalna sesja gwiazdy disco polo. Emilka z Daj To Głośniej wygląda jak milion dolarów!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama

Głęboki rozporek wyeksponował jej nogi, które podkreślone odpowiednim światłem wyglądają perfekcyjnie. Znakomite kadry poparte zostały świetną informacją w opisie

Reklama

Artystki disco polo z wielką świadomością demonstrują w sieci swoje najwspanialsze walory. Wygląd gwiazd, to zjawisko, któremu uważnie przyglądają się fani. Ich wzrok nie został nigdy zawiedziony, gdyż perfekcja kobiet z branży przerasta nawet oczekiwania odbiorców.

Zobacz również: Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?

Skala zachwytu nad urodą jednej z najpopularniejszych wokalistek, została ostatnio zmierzona w gigantycznych jednostkach. Zespół Daj to Głośniej opublikował post, w którym główną rolę odgrywa ich prześliczna wokalistka Emilia. Artystka pozuje w zjawiskowej, landrynkowej sukience. Spektakularna garderoba podkreśliła piękno i wdzięk piosenkarki.

Głęboki rozporek wyeksponował jej nogi, które podkreślone odpowiednim światłem wyglądają perfekcyjnie. Znakomite kadry poparte zostały świetną informacją w opisie.

Wnajbliższych dniach możemy spodziewać się solowej premiery od zdolnej Emilki. "Już tylko godziny dzielą nas od kolejnej premiery naszego projektu EMILA. Utwór pt. "Dom" pojawi się na nowym kanale YouTube już w niedzielę 14.02.2021 o godzinie 10:00.", napisała w poście grupa. W takim razie z jeszcze większą niecierpliwością czekamy na Walentynki.

Wy zobaczcie sesję wokalistki Daj to Głośniej i napiszcie jak Wam się podoba.

Zobacz również: Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Jeszcze raz
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znamy szczegóły nadchodzącej premiery od zespołu Daj to Głośniej. Gwiazdy poszły na całość!
  2. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! W dłoniach trzyma kij baseballowy. Będzie gorąco?!
  3. Idealna próba podbicia rynku disco polo?! Nogi rwą się do tańca.
  4. Mamaginekolog szczerze o popularnej piosence disco polo! Artyści mogą czuć się wyróżnieni?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej