Reklama
Polecamy


Reklama

Dzisiaj pogrzeb wokalisty disco polo! Artysta przegrał walkę z rakiem!

2020-06-29T07:45:00+02:00 Dzisiaj pogrzeb wokalisty disco polo! Artysta przegrał walkę z rakiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/juz-dzis-pogrzeb-wokalisty-disco-polo-w-miejscowosci-firlej-1593378247.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nabożeństwo żałobne odbędzie się dziś o godzinie 15:00 w kościele Parafialnym w Firleju

Reklama

Gwiazdor muzyki disco polo Remigiusz Pik - założyciel i wokalista zespołu Rem Faza zmarł 25 czerwca 2020. To jedna z najgorszych wiadomości dla świata disco polo oraz najbliższych Remigiusza.

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Niestety wokalista przegrał walkę z rakiem, którą toczył od dłuższego czasu. Właśnie dziś odbędą się uroczystości pogrzebowe o czym poinformowali najbliżsi za pomocą mediów społecznościowych.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się dziś o godzinie 15:00 w kościele Parafialnym w Firleju. Remigiusz Pik zostanie złożony do grobu na Cmentarzu Parafialnym również w miejscowości Firlej.

Pustkę jaką pozostawił po sobie tak zdolny i charyzmatyczny artysta ciężko będzie zapełnić. W naszych sercach już zawsze brzmieć będą jego utwory, a pamiętać o nim będzie wiecznie żywa.

Łączymy się w bólu z całą rodziną i najbliższymi Remigiusza. Składamy głębokie wyrazy współczucia.

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.