2020-10-11T07:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków! dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami - popularny wokalista ma już dość plotek na temat swojego małżeństwa i ciąży https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-o-ciazy-swojej-partnerki-fani-moga-sie-niezle-zdziwic-1602334930.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!


Autor: Goliat, 11 Październik 2020  07:20
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox/

dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami - popularny wokalista ma już dość plotek na temat swojego małżeństwa i ciąży

Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Angelika Żmijewska w „Tańcu z Gwiazdami”? Wokalistka disco polo rozbudza emocje fanów
  2. Paula Karpowicz-Zimecka zmienia styl? „Chyba pokochałam garnitury” – nowy wizerunek gwiazdy disco polo
  3. PREMIERA: Caroline porusza fanów nowym utworem ”Już nigdy” – emocje, które trudno opisać słowami
Reklama

Prywatność w świecie show-biznesu, to pojęcie względne. Gwiazdy na rynku disco polo, naturalnie same podzieliły się na dwie grupy. Do pierwszej należą artyści, którzy chętnie pokazują, czym zajmują się na co dzień, nie ograniczając się jedynie do życia około scenicznego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Żaneta Chmielewska z nową energią w disco polo – fani nie mają wątpliwości, że to dopiero początek

Natomiast druga część twórców, szalenie skrupulatnie dobiera informacje, które dotyczą stricte ich prywatnego życia i pokazują materiały ściśle związane z ich muzyczną pracą. Jeden z wokalistów postanowił zabrać głos w wyjątkowej dla niego sprawie.

Przemek Budka - lider grupy Eratox, oficjalnie zaprzeczył szerzącym się plotkom, które bezpośrednio dotyczą jego świeżo-upieczonej małżonki Darii, znanej odbiorcom muzyki pop, pod pseudonimem DeDe Nagra. Zrobił to za pośrednictwem instagramowego stories, nagrywając obszerny filmik, z którego dowiadujemy się następującej treści:

„...mogę oficjalnie powiedzieć, Daria nie jest w ciąży...”, „...dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami, czy to w naszych okolicach, czy to internet, że pewnie wzięliście ślub, bo Daria jest w ciąży...”, „...no także dla tych wszystkich, którzy nie mają co robić, puknijcie się tak mocno w głowę i zajmijcie się swoimi sprawami...”.

Jak widać sytuacja musiała być dla Przemka i jego żony trudna, skoro zmusiła idola do zamieszczenia sprostowania. Dla najbardziej ciekawskich, uchylamy rąbek tajemnicy!

Ślub Państwa Budka, planowany był z bardzo dużym wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że po publikacji oświadczenia, wszyscy plotkujący przycichną i zanim udzielą informacji, najpierw ją zweryfikują.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
LucasM prezentuje nowość „Nie moja Wina„

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Tysiące fanów nie mogą się mylić! „Całą Noc” zespołu Diadem to taneczna petarda w świecie disco polo
  2. Marcin Miller zaskoczył nową wersją ”Zakochałem się w niej”! Fani disco polo nie mogą przestać słuchać
  3. ”Nie robią już takich” to największy przebój 2025? Łobuzy i Topky z tanecznym hitem roku?
  4. Festiwal Debiutów Disco Polo w Kamienicy już 31 maja! Gwiazdą wieczoru będzie LARES!
  5. Nowator zagrał na żywo ”Ay Amor”! Tak brzmi jego platynowy przebój w wyjątkowej wersji przy pianinie
  6. Skolim, Łobuzy i Baciary rozpalą scenę! Dni Połańca 2025
  7. GRATULACJE! Liderka zespołu Daj To Głośniej Emila Sanecka urodziła córeczkę!
  8. Premiera: Joker & Sequence z nowością ”Brązowe Oczy”. Klasyczne disco polo w najlepszym wydaniu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły