2020-10-11T07:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-o-ciazy-swojej-partnerki-fani-moga-sie-niezle-zdziwic-1602334930.jpg

Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!

Redakcja , 11 Październik 2020  07:20
Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami - popularny wokalista ma już dość plotek na temat swojego małżeństwa i ciąży

Reklama

Prywatność w świecie show-biznesu, to pojęcie względne. Gwiazdy na rynku disco polo, naturalnie same podzieliły się na dwie grupy. Do pierwszej należą artyści, którzy chętnie pokazują, czym zajmują się na co dzień, nie ograniczając się jedynie do życia około scenicznego.

Zobacz również: Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!

Natomiast druga część twórców, szalenie skrupulatnie dobiera informacje, które dotyczą stricte ich prywatnego życia i pokazują materiały ściśle związane z ich muzyczną pracą. Jeden z wokalistów postanowił zabrać głos w wyjątkowej dla niego sprawie.

Przemek Budka - lider grupy Eratox, oficjalnie zaprzeczył szerzącym się plotkom, które bezpośrednio dotyczą jego świeżo-upieczonej małżonki Darii, znanej odbiorcom muzyki pop, pod pseudonimem DeDe Nagra. Zrobił to za pośrednictwem instagramowego stories, nagrywając obszerny filmik, z którego dowiadujemy się następującej treści:

„...mogę oficjalnie powiedzieć, Daria nie jest w ciąży...”, „...dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami, czy to w naszych okolicach, czy to internet, że pewnie wzięliście ślub, bo Daria jest w ciąży...”, „...no także dla tych wszystkich, którzy nie mają co robić, puknijcie się tak mocno w głowę i zajmijcie się swoimi sprawami...”.

Jak widać sytuacja musiała być dla Przemka i jego żony trudna, skoro zmusiła idola do zamieszczenia sprostowania. Dla najbardziej ciekawskich, uchylamy rąbek tajemnicy!

Ślub Państwa Budka, planowany był z bardzo dużym wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że po publikacji oświadczenia, wszyscy plotkujący przycichną i zanim udzielą informacji, najpierw ją zweryfikują.

Zobacz również: Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
  2. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!
  3. Śliczna gwiazdeczka znana ze świata disco polo odsłoniła biust! Fani zachwyceni, komplementują artystkę!
  4. Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'
  5. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  6. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami