Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-11T07:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazdor-disco-polo-o-ciazy-swojej-partnerki-fani-moga-sie-niezle-zdziwic-1602334930.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!

Redakcja , 11 Październik 2020  07:20
Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox/
Reklama

dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami - popularny wokalista ma już dość plotek na temat swojego małżeństwa i ciąży

Reklama

Prywatność w świecie show-biznesu, to pojęcie względne. Gwiazdy na rynku disco polo, naturalnie same podzieliły się na dwie grupy. Do pierwszej należą artyści, którzy chętnie pokazują, czym zajmują się na co dzień, nie ograniczając się jedynie do życia około scenicznego.

Zobacz również: Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!

Natomiast druga część twórców, szalenie skrupulatnie dobiera informacje, które dotyczą stricte ich prywatnego życia i pokazują materiały ściśle związane z ich muzyczną pracą. Jeden z wokalistów postanowił zabrać głos w wyjątkowej dla niego sprawie.

Przemek Budka - lider grupy Eratox, oficjalnie zaprzeczył szerzącym się plotkom, które bezpośrednio dotyczą jego świeżo-upieczonej małżonki Darii, znanej odbiorcom muzyki pop, pod pseudonimem DeDe Nagra. Zrobił to za pośrednictwem instagramowego stories, nagrywając obszerny filmik, z którego dowiadujemy się następującej treści:

„...mogę oficjalnie powiedzieć, Daria nie jest w ciąży...”, „...dziwi mnie to, że ludzie zajmują się takimi rzeczami, czy to w naszych okolicach, czy to internet, że pewnie wzięliście ślub, bo Daria jest w ciąży...”, „...no także dla tych wszystkich, którzy nie mają co robić, puknijcie się tak mocno w głowę i zajmijcie się swoimi sprawami...”.

Jak widać sytuacja musiała być dla Przemka i jego żony trudna, skoro zmusiła idola do zamieszczenia sprostowania. Dla najbardziej ciekawskich, uchylamy rąbek tajemnicy!

Ślub Państwa Budka, planowany był z bardzo dużym wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że po publikacji oświadczenia, wszyscy plotkujący przycichną i zanim udzielą informacji, najpierw ją zweryfikują.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  2. Wokalista disco polo przyłapany w Karczmie?! Zobaczcie jak się bawi! To VIDEO to hit?!
  3. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  4. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej