Reklama
Polecamy


Reklama

Drinki z palemkami i ponętne kobiety w nowości disco polo Arka Braxtona pt. "Tropical"

2020-03-31T13:02:00+02:00 Drinki z palemkami i ponętne kobiety w nowości disco polo Arka Braxtona pt. "Tropical" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/arek-braxton-tropical-nowosc-1585338619.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista dał się poznać z bardzo klimatycznych utworów, którymi trafił do serc fanów muzyki disco polo.

Reklama

Egzotyczny powiew nadziei na lepsze dni w nowości od Arka Braxtona. Wokalista postanowił stworzyć nową propozycję, która została zatytułowana „Tropical”.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Piękne kobiety, drinki z palemkami, błogie lenistwo i fiesta na całego. Taka jest właśnie nowość od Arka Braxtona. Wokalista dał się poznać z bardzo klimatycznych utworów, którymi trafił do serc fanów muzyki disco polo.

Do tych najczęściej słuchanych zaliczają się między innymi piosenki pod tytułem „Niebo”. i „Tropikalna”, która jest polską wersją hiszpańskiej nowości „Tropical”.

Dzięki pomysłowemu teledyskowi, który został oparty na bardzo wakacyjnym klimacie i wsłuchując się w hiszpańskie rytmy, można myślami przenieść się w inny wymiar. Arek Braxton idealnie wpasował się w czasie z tą propozycją. Z pewnością kawałek umili wielu ludziom czas kwarantanny i pozwoli im się zmotywować do tego, aby zostać w domach.

W końcu wszyscy tęsknimy za podróżami i normalnością, którą artysta disco polo uwiecznił w swoim nowym teledysku do piosenki pod tytułem „Tropical”. Jak sądzicie, czy hiszpańska wersja w rytmie disco polo ma szanse trafić na listy największych radiowych przebojów muzyki tanecznej?

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.