2021-05-14T12:50:00+02:00 Drama gwiazdora disco polo zyska wielki rozgłos w mediach?! Internauci już komentują to co zrobił MiłyPan https://disco-polo.info/uploads/news/petarda-muzyczna-od-milego-pana-coz-za-brzmieniejpg.jpg

Drama gwiazdora disco polo zyska wielki rozgłos w mediach?! Internauci już komentują to co zrobił MiłyPan!

Redakcja , 14 Maj 2021  12:50
Drama gwiazdora disco polo zyska wielki rozgłos w mediach?! Internauci już komentują to co zrobił MiłyPan!
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/

Frywolny tekst o okolicznościach związanych z partnerką zagwarantuje gwiazdorowi disco polo wielki rozgłos w mediach


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Branża disco polo pracuje w ciepłym okresie na najwyższych obrotach. Publikacje nowych utworów są na porządku dziennym. Część artystów wypuszcza całe albumy, które nagrała w okresie jesienno-zimowym.

Zobacz również: Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!

Piotr Kołaczyński występujący pod pseudonimem MiłyPan, opublikował na kanale Lemon Records utwory z nowej płyty „DISCOPOLOT”. Płyta swój debiut miała 24 kwietnia 2021 roku i od razu odbiła się szerokim echem w środowisku muzyki disco polo.

Reklama

DRAMA GWIAZDORA DISCO POLO DOCZEKA SIĘ WIELKIEGO ROZGŁOSU?!

Jedną z piosenek jest „Drama”, która jest absolutnym majstersztykiem muzyki dance. Po charakterystycznym tekście możemy się spodziewać wystrzału wyświetleń i jeszcze większego rozgłosu.

Piosenka osadzona jest w klimacie klubowej aranżacji i opowiadaj o tzw. „dramie”, która jest szczególną sytuacją podczas imprez. Frywolny tekst o okolicznościach związanych z partnerką i cała otoczka idealnie sprawdzi się na wszelkich imprezach plenerowych i okolicznościowych. Energiczny rytm z pewnością rozgrzeje parkiety do czerwoności

Tekst refrenu „Chciałaby ze mną zatańczyć ta dama, ale ja nie chcę, gdyż ona to dramat, z tego tytułu wyniknęła drama, niech teraz się bawi sama, nara” zwiastuje zabawę do rana w obecności pięknych kobiet.

INTERNAUCI KOMENTUJĄ 

Fani są zachwyceni i pozytywnie skomentowali produkcję:

Nie no Miły, będzie między „Drama”, bo od tej nuty popękały mi głośniki”,

Cudowne, aż w moim VW Golf 4 leci bez przerwy!”.

Reklama

Zapraszamy do wysłuchania utworu! Po wszystkich wysłuchanych numerach przewidziany jest prawdziwy lot ponad horyzont!

Zobacz również: Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!

Reklama

MiłyPan - Drama

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: MiłyPan - Drama
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  2. NOWOŚĆ Zenona Martyniuka bije rekordy popularności w sieci! To TA piękna kobieta u boku króla disco polo zagwarantowała wielki sukces?
  3. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!
  4. Znana wokalistka disco polo założyła koronkowe body i rajstopy we wzorki! Gorący widok gwiazdy rozpalił fanów! W sieci lawina komentarzy
  5. Nieziemska gwiazda disco polo zaprezentowała swoje cudowne ciało! Gwiazda spędza czas w bajecznej Turcji!
  6. Co za widok! Znana gwiazda disco polo kusi w aucie! FOTO rozpala zmysły internautów!
  7. Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!
  8. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami