Reklama


Reklama

Dla Marcina Millera (Boys) niemożliwe nie istnieje! Gwiazdor rozłożył wszystkich na łopatki!

2020-06-09T07:10:00+02:00 Dla Marcina Millera (Boys) niemożliwe nie istnieje! Gwiazdor rozłożył wszystkich na łopatki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dla-marcina-millera-boys-niemozliwe-nie-istnieje-1591019907.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dla wielu młodych ludzi, którzy marzą o wielkiej karierze w świecie muzyki, Marcin Miller jest wzorem do naśladowania

Reklama

Wokalista kultowej grupy Boys rozłożył wszystkich na łopatki. Jego twórczość spełnia oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Jednakże tym razem artysta przeszedł samego siebie. Jego „Ogród pełen róż” został doceniony przez fanów disco polo. Graniczy z cudem znalezienie Polaka, który nie wiedziałby, kim jest Marcin Miller. Artysta disco polo jest wykonawcą, który w latach 90-tych wstrzelił się na szczyt kariery.

Formacja Boys jest doskonale znana między innymi z takich utworów, jak „Szalona” , „Najpiękniejsza dziewczyno” , „Moja kochana” , „Nie ma gwiazd”. Lider zespołu, Marcin Miller- to profesjonalista w swoim fachu. Dla wielu młodych ludzi, którzy marzą o wielkiej karierze w świecie muzyki, jest wzorem do naśladowania.

Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każda propozycja od zespołu Boys przeradza się w wielki przebój. Podobnie jest z utworem, który trafił do sieci dwa tygodnie temu. Mowa o piosence pt. „Ogród pełen róż”. Nowość została stworzona w dobie koronawirusa, a teledysk powstał z archiwalnych nagrań.

Całość wyszła zaskakująco dobrze i co ważniejsze- profesjonalnie. Klip ma już ponad milion wyświetleń, co w tak krótkim czasie wydaję się wręcz nieosiągalne. Jak widać, dla Marcina Millera nie ma na tym świecie gór nie do zdobycia. Jak wam się podoba jego „Ogród pełen róż”?

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
  2. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  3. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.