2024-02-11T16:01:00+01:00 DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja! Nie przegap powrotu "DiscoStar" na POLO TV o 22:00! Marcin Miller i talenty disco polo czekają na Ciebie już dziś wieczorem! https://disco-polo.info/uploads/news/discostar-wraca-z-hukiem-na-polo-tv-dzis-emisjapng.png

DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!

Autor: Adam Begier , 11 Luty 2024  16:01
DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!
Źródło zdjęć: polotv

Nie przegap powrotu "DiscoStar" na POLO TV o 22:00! Marcin Miller i talenty disco polo czekają na Ciebie już dziś wieczorem!Reklama

Już dzisiaj wieczorem, o godzinie 22:00, widzowie stacji POLO TV ponownie będą mieli okazję zanurzyć się w świecie muzyki disco polo za sprawą powracającego programu "DiscoStar". Ten popularny polski program telewizyjny typu talent show, którego pierwsza emisja miała miejsce 6 października 2012 roku, przez lata zdobył serca fanów tego gatunku muzycznego.

"DiscoStar", emitowany nieprzerwanie aż do 24 maja 2019 roku, zyskał status kultowego programu wśród miłośników disco polo. Prowadzony przez charyzmatycznego Marcina Millera, lidera znanego zespołu Boys, show przyciągało widzów swoją niepowtarzalną atmosferą i emocjonującym poszukiwaniem nowych talentów.

Reklama

To co wyróżnia "DiscoStar" na tle innych talent shows, to nie tylko skupienie się na specyficznej scenie muzycznej, jaką jest disco polo, ale także niepowtarzalny klimat i energia, które towarzyszą każdemu odcinkowi. Widzowie mogą spodziewać się nie tylko znakomitych występów muzycznych, ale także ciekawych historii uczestników oraz ich drogi do spełnienia marzeń o karierze na scenie disco polo.

Marcin Miller, jako doświadczony artysta sceny muzycznej, nie tylko prowadzi program, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Jego role jako mentora i prowadzącego dodają programowi autentyczności i głębi.

Zapraszamy przed telewizory.

Zobacz również: Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Roxaok podbije klub Explosion! Koncert młodej gwiazdy disco polo już 2 marca!
  2. "Madmuazel" - Potencjalny hitu roku! To najlepsza produkcja Łobuzów?!
  3. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  4. Justyna Lubas i Raider w porywającym utworze 'Mezalians'! Zobaczcie przedpremierowo teledysk!
  5. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  6. Nowa Klubowa Odsłona Hitu Classic: „To nie przyjaźń tylko miłość”! To czyste szaleństwo!
  7. Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem
  8. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie