2017-04-16T12:09:00+02:00 Disco Star 2017 – Odcinek 6 dostępny! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/04/Disco-Star-online.png

Disco Star 2017 – Odcinek 6 dostępny! | VIDEO

Redakcja , 16 Kwiecień 2017  12:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Disco Star 2017 – Odcinek 6 dostępny! | VIDEO
Źródło zdjęć:

Jak sami widzieliście ( a jeżeli nie – to polecamy wcześniejsze odcinki: 1, 2, 3 , 4, 5) wybór podczas piątej edycji programu nie był wcale łatwy!   Spośród wielu kandydatów jurorzy w składzie: Radek Liszewski (Weekend), Shazza, Czadoman oraz...

Reklama

Jak sami widzieliście ( a jeżeli nie – to polecamy wcześniejsze odcinki: 1, 2, 3 , 4, 5) wybór podczas piątej edycji programu nie był wcale łatwy!

 

Spośród wielu kandydatów jurorzy w składzie: Radek Liszewski (Weekend), Shazza, Czadoman oraz Marcin Miller (Boys) wybrali swoich kandydatów na miano  gwiazdy „disco star”. W 6 odcinku rozpoczyna się walka o awans do finału, w którym chcieliby być wszyscy. Niestety dotrwają tylko najlepsi!

 

Jeżeli jesteście ciekawi kto dostał się do finału i kto tym razem skradł serce Czadoman’owi,  albo kto oczarował Shazze to zobaczcie najnowszy odcinek programu Disco Star.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  2. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  4. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  5. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami