Reklama
Polecamy


Reklama

Disco polo w centrum największej uwagi! Miliony Polaków przed telewizorami?!

2019-05-02T20:21:00+02:00 Disco polo w centrum największej uwagi! Miliony Polaków przed telewizorami?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/disco-polo-w-centrum-najwiekszej-uwagi-miliony-polakow-przed-telewizorami-1556821306.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Wielkie wydarzenie w historii muzyki disco polo & dance! Transmisja na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo TV

Reklama

To już dzisiaj! Polsat przygotował dla swoich widzów nie lada gratkę! To właśnie na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music oraz Polo Tv wyemitowana zostanie największa majówkowa impreza z gwiazdami muzyki tanecznej disco polo! Wielogodzinne próby dały się we znaki! Wszystko przygotowano z ogromnych rozmachem!

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Roztańczony Śląski 2019 - kto wystąpi?

2 maja na Stadionie Śląskim odbędzie się koncert "Roztańczony Śląski" na którym wystąpią m.in. Fun Factory, Alphaville, Ricchi e Poveri, Kate Ryan, Danzel oraz największe gwiazdy muzyki disco polo & dance. Wśród nich:  Bayer Full, Boys, Weekend, Defis, Long & Junior, Masters, Mig MiłyPan, Quest, Shantel oraz Łobuzy,

Imprezę poprowadzą znane gwiazdy telewizji Polsat: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży  oraz Jerzy Mielewski. Pojawi się również jeden z uwielbianych prezenterów stacji Disco Polo Music - Marcin Kotyński! Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Tym, którzy niestety tego dnia nie mogą być na miejscu telewizja oraz organizatorzy dali zielone światło - Transmisja wydarzenia odbędzie na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music oraz Polo TV. 

"Koncerty Telewizji Polsat gwarantują zawsze świetną zabawę. Cieszę się, że ponownie będziemy mogli spotkać się na gościnnym Stadionie Śląskim i że wśród artystów znajdzie się również gość specjalny, bliski sercom wszystkich Ślązaków Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, z którym wspólnie zaśpiewamy ich słynną piosenkę „Szła dzieweczka do laseczka”. Jestem pewna, że tego dnia roztańczony będzie nie tylko Stadion Śląski, ale również cała Polska "–mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu i Dyrektor Programowa Telewizji Polsat.

Start - godzina 20.00

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.