Reklama


Reklama

Czadoman zaskoczył wszystkich! Zobaczcie co zrobił artysta disco polo!

2019-04-23T15:30:00+02:00 Czadoman zaskoczył wszystkich! Zobaczcie co zrobił artysta disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/czadoman-zaskoczyl-wszystkich-zobaczcie-co-zrobil-artysta-disco-polo-1556015645.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kolejne szaleństwo Pawła Dudka!

Reklama

Czadoman po raz kolejny zaskoczył fanów disco polo! Pochwalił się, iż "dziara" sobie rękaw. Być może jego wyobraźnia posunęła się do tego stopnia, że tatuaż zaskoczy samego artystę , który go wykonuje!

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Paweł Dudek - wokalista disco polo słynie z niekonwencjonalnych pomysłów, niebanalnego wokalu i zmysłowej rudej, która tańczy jak szalona. Tym razem wokalista znany pod pseudonimem Czadoman postanowił zrobić kolejny rękaw, a dokładnie mowa o tatuażu. Wokalista w ostatnim czasie pochwalił się tą informację na swoim oficjalnym Fanpage’u i napisał:

- Taki relaks Jedziemy z drugą lapką...pozdrawiam Paweł

Wiadomo, że tatuaż są coraz częstszą formą wyrażania siebie, swoich przeżyć i wspomnień. Nie są postrzegane i utożsamiane z kryminalistami tak, jak kiedyś. Artyści chętnie tatuują sobie różne wzory. Paweł Dudek na pewno zaskoczy wzorem i pomysłem na tatuaż.

Biorac pod uwagę jego poprzednie tatuaże, chyba już nic nie jest w stanie zaskoczyć jego fanów, którzy wiedzą, iż Czadoman jest tylko jeden, z jego charakterem i podejście do życia nie można go zastąpić nawet najlepszym sobowtórem. Jak myślicie, jaki tatuaż będzie zdobił rękę wokalisty disco polo

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.