2022-06-21T20:04:00+02:00 Czadoman przedstawił swoją rodzinę! Takiej miłości jeszcze nikt nie widział! Paweł Dudek Czadoman pochwalił się swoją rodziną! Artysta cieszy się z ich obecności https://disco-polo.info/uploads/news/popularny-wokalista-przedstawil-swoja-rodzine-takiej-milosci-jeszcze-nie-widzielismyjpg.jpg

Czadoman przedstawił swoją rodzinę! Takiej miłości jeszcze nikt nie widział!

Autor: Adam Begier , 21 Czerwiec 2022  20:04
Czadoman przedstawił swoją rodzinę! Takiej miłości jeszcze nikt nie widział!
Źródło zdjęć: facebook.com/CZADOMAN

Paweł Dudek Czadoman pochwalił się swoją rodziną! Artysta cieszy się z ich obecnościReklama

Czadoman, a prywatnie Paweł Dudek, ogromną popularność zyskał dzięki wydanemu w 2014 roku przebojowi „Ruda tańczy jak szalona”. Produkcja po dziś dzień jest imprezowym hitem, który śpiewa cała Polska.

Zobacz również: Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem

Wokalista jest jednym z najbardziej rozchwytywanych twórców muzyki tanecznej. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, przekazując fanom różnorakie informacje ze swojego życia, zarówno tego zawodowego jak i prywatnego.

Kilka dni temu za pośrednictwem social-mediów Czadoman pochwalił się pewnym zdjęciem, które fanom odebrało mowę. Jak zapewnia sam artysta, ci towarzysze są naprawdę wierni, ponieważ zawsze gdy wraca do domu po koncertowym maratonie zostaje przez nich przywitany. Mowa tutaj oczywiście o czworonożnych przyjaciołach rodziny – psach.

Reklama

Psy rasy nowofoudland charakteryzują się szczególną odwagą, bowiem służą do ratowania ludzi, są przyjazne dla człowieka oraz innych zwierząt. Idealnie nadają się na przyjaciela rodziny. Jest to pies masywny i muskularny. Czadoman posiada ich aż cztery i jest z nimi bardzo zżyty co widać na załączonym obrazku.

Jak śmieje się sam artysta: „Misiek (ten czarny) zawsze ma mi najwięcej do powiedzenia!”.  Pod opublikowaną fotografią możemy znaleźć masę ciepłych, pozytywnych opinii skierowanych ku wokaliście.  Fani, po zobaczeniu tej pięknej fotografii, po prostu zaniemówili. Niektórzy nawet zaoferowali swoją pomoc w pilnowaniu, gdyby wokalista jej potrzebował.

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i w przypadku psów, których właścicielem jest Czadoman jest to w pełni zgodne. Z tych zdjęć płynie niesamowita więź między człowiekiem a zwierzęciem. Aż się łza w oku kręci z wzruszenia. Bardzo piękny widok.

Reklama

CZADOMAN - Pierwszy Taniec

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  2. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  3. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  4. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!
  5. Zespół Diadem numerem jeden? Ich numer pt. "Z Tobą" to prawdziwe DOBRE disco polo!
  6. Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt
  7. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  8. Burza w branży! Polska reżyserka uderzyła w disco polo! W ogniu Sławomir, Zenek Martyniuk i społeczeństwo! Przesadziła?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie