Reklama
Polecamy


Reklama

Czadoman dba o najbliższych! Krótkie wakacje gwiazdy z rodziną

2018-11-02T10:30:00+01:00 Czadoman dba o najbliższych! Krótkie wakacje gwiazdy z rodziną https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/czadoman-dba-o-najblizszych-krotkie-wakacje-gwiazdy-z-rodzina-1540287571.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Kto z Was już teraz marzy o wyjeździe na wakacje?

Reklama

Gwiazdy disco polo nie zapominają o swojej rodzinie. Gdy tylko to możliwe zabierają swoich najbliższych i spędzają ze sobą trochę czasu. 

Kalendarz koncertowy ma mocno napięty, ale... nie na tyle, by nie wykroić z niego dwóch i pół dnia na urlop z rodziną. – Polecieliśmy na Zakynthos. Może i krótko, ale wolimy takie wypady niż długie pobyty w jednym miejscu. Można było wypożyczyć łódź bez patentu sternika, więc sami opłynęliśmy wyspę. Dzieci uradowane, sądząc po ich minach, chciały jeszcze zostać – opowiada nam Czadoman.

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

Kto z Was już teraz marzy o wyjeździe na wakacje?

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!
  2. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.