Reklama
Polecamy


Reklama

Crowd – Taki romans | Making of | VIDEO

2017-04-14T22:18:01+02:00 Crowd – Taki romans | Making of | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Crowd-Taki-romans.png

ReklamaReklama


Ogólna

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of od zespołu Crowd. Video powstało do piosenki pt. „Taki romans”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.   „Na co dzień jestem DJem, gram od ponad 13 lat. Zajmuję się tylko muzyką p...

Reklama

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of od zespołu Crowd. Video powstało do piosenki pt. „Taki romans”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.

 

„Na co dzień jestem DJem, gram od ponad 13 lat. Zajmuję się tylko muzyką polską, disco polo.” – przyznał na samym początku artysta, dodając że podczas nagrywania kawałka wiele osób podłapało szybko tekst.

 

„Utwór utrzymany jest (…) w klimacie bardzo tanecznym, porywającym do tańca” zapewnił wokalista. Czy debiutancka produkcja okaże się dla formacji Crowd strzałem w dziesiątkę?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo!
  2. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.