2017-04-14T22:18:00+02:00 Crowd – Taki romans | Making of | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/04/Crowd-Taki-romans.png

Crowd – Taki romans | Making of | VIDEO

Redakcja , 14 Kwiecień 2017  22:18
Crowd – Taki romans | Making of | VIDEO
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of od zespołu Crowd. Video powstało do piosenki pt. „Taki romans”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.   „Na co dzień jestem DJem, gram od ponad 13 lat. Zajmuję się tylko muzyką p...

Reklama

Na naszym kanale pojawił się właśnie making of od zespołu Crowd. Video powstało do piosenki pt. „Taki romans”, którego realizacją zajęła się ekipa RakoczyFilm.

 

„Na co dzień jestem DJem, gram od ponad 13 lat. Zajmuję się tylko muzyką polską, disco polo.” – przyznał na samym początku artysta, dodając że podczas nagrywania kawałka wiele osób podłapało szybko tekst.

 

„Utwór utrzymany jest (…) w klimacie bardzo tanecznym, porywającym do tańca” zapewnił wokalista. Czy debiutancka produkcja okaże się dla formacji Crowd strzałem w dziesiątkę?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  2. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  3. Wygląda jak Anioł?! Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi!
  4. Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!
  5. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  6. Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła zgrabnymi nogami! Fani zachwyceni Jej figurą!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami