2020-08-05T15:30:00+02:00 Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/co-za-cialo-gwiazda-disco-polo-oniesmiela-swoim-wygladem-1596040265.jpg

Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!

Redakcja , 05 Sierpień 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Wprost z nad wody, wysłała fanom potężny zastrzyk zmysłowego i niezwykle powabnego ciała

Reklama

Modelki z największych światowych wybiegów, mogą zazdrościć niektórym artystkom disco polo figury i niezwykłej atrakcyjności. Piękne panie z gatunku tanecznego, to jeden z największych atutów całej branży.

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!

Codzienna dawka kuszących kształtów, to dla niektórych fanów podstawowy argument, by kochać i uwielbiać muzykę taneczną. Jest wśród wszystkich artystek jedna, która regularnie zachwyca odbiorców w sieci. To Joanna Kaczanowska, znana w branży jako Etna. Piosenkarka co jakiś czas publikuje materiał, który przyspiesza bicie serca bardziej niż jakakolwiek dawka adrenaliny.

Nie inaczej jest tym razem. Śliczna wokalistka uraczyła obserwujących zdjęciem w stroju kąpielowym. Wprost z nad wody, wysłała fanom potężny zastrzyk zmysłowego i niezwykle powabnego ciała.

Od stóp do głów, o Etnie można mówić w kategorii ideału. Autorka hitów „Drań”, czy „Misiak”, to wizualna czołówka wśród artystek polskiej muzyki tanecznej.

Mamy nadzieję, że wokalistka nigdy nie przestanie zachwycać nas podobnymi zdjęciami. Ciężko byłoby pokryć taką stratę. A Wam jak podoba się najnowsze zdjęcie Etny?

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  2. Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!
  3. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  4. Piękna wokalistka zachwyca wyjątkową stylizacją! Te buty to hit każdej jesieni!
  5. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  6. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  7. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  8. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami