2016-10-24T03:19:00+02:00 Bydgoska Gala Disco Polo, 10.11 https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/bydgoska-gala-disco-polo-crop.jpg

Bydgoska Gala Disco Polo, 10.11

Redakcja , 24 Październik 2016  03:19

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Bydgoska Gala Disco Polo, 10.11
Źródło zdjęć:
Reklama

Jeżeli na dzień 10 listopada nie macie sprecyzowanych planów, proponujemy skorzystać z naszej propozycji. W bydgoskiej hali sportowo-widowiskowej HSW Łuczniczka odbędzie się Bydgoska Gala Disco Polo.   Na scenie wystąpią topowi wykonawcy nurt...

Reklama

Jeżeli na dzień 10 listopada nie macie sprecyzowanych planów, proponujemy skorzystać z naszej propozycji. W bydgoskiej hali sportowo-widowiskowej HSW Łuczniczka odbędzie się Bydgoska Gala Disco Polo.

 

Na scenie wystąpią topowi wykonawcy nurtu disco polo: Akcent, Boys, Mig, Piękni i Młodzi, Cliver, Playboys oraz DiscoAFERA. Portal disco-polo.info objął oficjalny patronat nad imprezą.

 

Bilety na to wydarzenie są dostępne w cenach:

 

standard – 59 PLN (przedsprzedaż) / 79 PLN (w dniu imprezy w kasie hali),

VIP – 129 PLN (przedsprzedaż) / 149 PLN (w dniu imprezy w kasie hali).

 

Zakupić można je na KupBilecik.pl. Zabawa rozpocznie się od godziny 19:00, natomiast wejść na teren hali będzie można już od 17:30. Serdecznie zapraszamy!

 

bydgoska-gala-disco-polo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  2. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  3. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  4. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  5. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  6. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  7. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  8. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami