2021-08-26T22:07:00+02:00 Bardzo odważne zdjęcie uroczej wokalistki disco polo podbija sieć! Kształtny biust artystki wywołał lawi https://disco-polo.info/uploads/news/odwazne-zdjecie-uroczej-wokalistki-disco-polo-podbija-siec-ksztaltny-biust-artystki-wywolal-lawine-komentarzyjpg.jpg

Bardzo odważne zdjęcie uroczej wokalistki disco polo podbija sieć! Kształtny biust artystki wywołał lawinę komentarzy!

Redakcja , 26 Sierpień 2021  22:07
Bardzo odważne zdjęcie uroczej wokalistki disco polo podbija sieć! Kształtny biust artystki wywołał lawinę komentarzy!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespol_lili/

Urocza gwiazda disco polo zapozowała w odważnej kreacji z olbrzymim dekoltem, który kusząco ukazał jej kobiece walory! Ależ ona jest piękna!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Urocza gwiazda disco polo zapozowała w odważnej kreacji z olbrzymim dekoltem, który kusząco ukazał jej kobiece walory!

Zobacz również: Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebojów?!

Są piękne, młode i piekielnie zdolne. Wokalistki disco polo każdego dnia czarują tysiące miłośników kobiecego piękna.  A trzeba przyznać, że naprawdę jest na czym oko zawiesić! Wystarczy tylko zajrzeć do sieci!

Basia Pędrak to wokalistka znanego zespołu Lili. Artystka disco polo znana jest z takich hitów jak: “Jeszcze więcej”, czy “Tylko z Tobą”. Gwiazda z każdym dniem zyskuje kolejne rzesze fanów, którzy uważnie obserwują jej profile w mediach społecznościowych. Tam przecież zawsze mogą znaleźć coś zachwycającego!

Reklama

Lili to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych wokalistek disco polo, która swoją niezwykłą urodą zachwyca nieprzebrane tłumy fanów! Artystka regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, które u wielu osób powodują pozytywny zawrót głowy! To prawdziwa modelka!

Basia Pędrak po raz kolejny postanowiła zrobić wszystko, by w internecie zrobiło się piękniej! Urocza gwiazda disco polo zapozowała w odważnej kreacji z olbrzymim dekoltem, który kusząco ukazał jej kobiece walory! Ależ ona jest piękna!

Widok ponętnego biustu Lili sprawił, że wielu miłośników gwiazdy disco polo będzie dzisiaj miało spory problem z zaśnięciem! Basia doskonale wie, jak sprawić, by wszystkie spojrzenia fanów skierowane były tylko na nią!

Sympatycy Basi zostawili pod zdjęciem mnóstwo komplementów!

Reklama

“Prześliczną kobietą jesteś Basiu”

“Pięknie wyglądasz”

“Super zdjęcie”

Mimo chłodnej aury za oknem Basia rozpaliła wyobraźnię fanów do czerwoności. Dzięki pięknej Lili lato ponownie do nas powróciło!

Zobacz również: SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!

Reklama
Plik Lili---biust-1.jpg
Plik Lili---biust-7.jpg
Plik Lili---biust-6.jpg
Plik Lili---biust-5.jpg
Plik Lili---biust-4.jpg
Plik Lili---biust-3.jpg
Plik Lili---biust-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Lili & Marcin Miller - Ostatni Bal
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!
  2. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  3. Panowie z duetu Long i Junior przyłapani w modnym sklepie! Gwiazdorzy disco polo polowali na wyprzedaże?!
  4. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  5. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  6. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  7. Cudowna gwiazda disco polo - Marta Konopla Yoko odsłoniła piękne ciało! Wokalistka oczarowała idealną figurą!
  8. Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami