2021-05-09T16:59:00+02:00 Artystka disco polo opuściła szpital! Gwiazda w dalszym ciągu walczy o swoje zdrowie! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-opuscila-szpital-w-domowym-zaciszu-przechodzi-rekonwalescencjejpg.jpg

Artystka disco polo opuściła szpital! Gwiazda w dalszym ciągu walczy o swoje zdrowie!

Redakcja , 09 Maj 2021  16:59
Artystka disco polo opuściła szpital! Gwiazda w dalszym ciągu walczy o swoje zdrowie!
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official/

Gwiazda przeżyła chwile grozy! Ale To jeszcze nie koniec walki o zdrowie! Artystka zbiera siły na kolejna batalię!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Po pełnym stresu i lęku pobycie w szpitalu Artystka disco polo wróciła do domu, aby móc jak najszybciej dojść do siebie i odzyskać zdrowie. Jak sama napisała, przebywanie z bliskimi i powrót do pracy z pewnością przyśpieszy proces rekonwalescencji. To niestety jeszcze nie koniec walki o zdrowie, konieczny jest kolejny zabieg! 

Zobacz również: Tak mieszka Paweł Dudek - Czadoman! Dom popularnego gwiazdora zapiera dech w piersiach! Artysta ma własną galaktykę!

Reklama

WOKALISTKA DISCO POLO WALCZY O ZDROWIE!

Artystka disco polo przeżyła w swoim życiu chwile grozy. Po spędzeniu tegorocznej majówki w szpitalu Monika Chwajoł wróciła w końcu do swoich bliskich.

W domowym zaciszu zbiera siły na kolejny zabieg, który zostanie wykonany, gdy tylko opuchlizna zniknie. Cała sytuacja, poza tym, że kosztowała Artystkę wiele nerwów, stresu i obaw o własne zdrowie i życie, przyniosła jej także wiele refleksji, którą podzieliła się z fanami:

W szpitalu dostrzegłam ludzi bardzo chorych i cierpiących, czasem z marnymi rokowaniami na przyszłości, to są dopiero problemy. Tak więc przetarłam z oczu łzy, podniosłam głowę do góry i pozytywnie popatrzyłam na życie!

Artystka podziękowała wszystkim swoim fanom za modlitwę, wsparcie i dobre słowo, które niejednokrotnie potrafi dodać siły w trudnych chwilach.

KOLEJNA BATALIA O ZDROWIE GWIAZDY 

Chociaż przed Moniką kolejna batalia o zdrowie, to Artystka podchodzi do niej z lepszym nastawieniem i jest pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze. Moniko, życzymy Ci dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Tak silnej i wspaniałej kobiety jak Ty nie pokona żadna choroba!

Reklama

Zobacz również: Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!

Reklama
Plik Monika Chwajoł - powrót do domu.jpg_2..jpg
Plik Monika-Chwajol---powrot-do-domu-1.jpg
Plik Monika-Chwajol---powrot-do-domu-0.jpg
Reklama

Monika Chwajoł x NieOkiemZnani - Super Ona

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Monika Chwajoł x NieOkiemZnani - Super Ona
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Prześliczne wokalistki z zespołu Szpilki zachwycają swoimi ciałami i stylizacjami! Artystki disco polo wyglądają jak królowe balu?!
  2. Sławomir Świerzyński - Bayer Full z przepiękną blondynką! Ten cudowny duet przypomniał wielki HIT sprzed lat!
  3. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  4. Na konto gwiazdora disco polo wpłynęło 150 milionów! Paweł Dudek Czadoman zachwycił Polaków! Fani komentują
  5. Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!
  6. Nowe oblicze znanych gwiazd disco polo! Karol Defis i Kuba Playboys zaskoczyli swoim wizerunkiem podczas wspólnego występu! Internauci w szoku!
  7. Tragiczna wiadomość! Nie żyje znany szlagierowy gwiazdor! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!
  8. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami