2021-05-28T09:02:00+02:00 W sieci już dawno nie było tak gorąco! Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem! https://disco-polo.info/uploads/news/polnaga-gwiazda-disco-polo-kusi-pieknym-cialem-w-sieci-juz-dawno-nie-bylo-tak-goracojpg.jpg

W sieci już dawno nie było tak gorąco! Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem!

Redakcja , 28 Maj 2021  09:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
W sieci już dawno nie było tak gorąco! Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem!
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official/

Gwiazda disco polo zapozowała bowiem kompletnie nago! Jej sfery intymne zasłaniają jedynie płatki czerwonych róż

Reklama

Oczom fanów disco polo ukazał się widok, który pozostanie w ich pamięci na długie miesiące!

Zobacz również: Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!

GWIAZDA DISCO POLO PRAWIE NAGO?! 

Gwiazda ma niezwykle perfekcyjne ciało, które aż grzechem jest zasłaniać. Celebrytka wyszła więc naprzeciw oczekiwaniom swoich miłośników, i pokazała się w sieci prawie naga!

Reklama

„Królowe Życia” to program, który skupia w sobie bardzo barwnych i oryginalnych uczestników. Ukazuje losy ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces, dzięki czemu teraz mogą pozwolić sobie na bogate i luksusowe życie według swoich wymagań. W szóstej serii, jedną z uczestniczek była Monika Chwajoł. Celebrytka szybko zniknęła z programu, jednak jej przygoda z show-biznesem trwa do dziś!

POPULARNOŚĆ ZAPEWNIŁ JEJ WYSTĘP Z ZESPOŁEM NIEOKIEMZNANI

O Monice w branży disco polo zrobiło się głośno za sprawą występu z lubelskim zespołem NieOkiemZnani. Ich wspólny przebój  “Super ona” obejrzało na Youtube już ponad 650 tys. Internautów!

Piękna gwiazda disco polo opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które zszokowało jej fanów! Monika doskonale zdaje sobie sprawę z walorów swojej kobiecości, i umiejętnie to wykorzystuje. Sesje, którymi celebrytka chwali się w sieci, przyprawiają mężczyzn o szybsze bicie serca!

Reklama

WOKALISTKA OKRYTA JEST PŁATKAMI CZERWONYCH RÓŻ

Monika ponownie rozgrzała internet do granic możliwości! Gwiazda disco polo zapozowała bowiem kompletnie nago! Jej sfery intymne zasłaniają jedynie płatki czerwonych róż! Oczom fanów ukazał się zatem widok niezwykle zgrabnych nóg artystki, które są jej znakiem rozpoznawczym. Uważniejsi wielbiciele pięknej gwiazdy zwrócili także uwagę na ponętny dekolt celebrytki, którego nawet płatki róż nie były w stanie zakryć w całości. 

Zobacz również: Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Monika-Chwajol-5.jpg
Plik Monika-Chwajol-4.jpg
Plik Monika-Chwajol-3.jpg
Plik Monika-Chwajol-2.jpg
Plik Monika-Chwajol-1.jpg
Plik Monika-Chwajol-6.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Monika Chwajoł x NieOkiemZnani - Super Ona
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  2. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  3. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  4. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  5. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  7. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  8. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) dodała na Instagramie szokujący wpis. Fani solidarnie ją wspierają i dodają otuchy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami