2023-11-23T06:30:00+01:00 Nicole Chwajoł córka Moniki Chwajoł Świętuje 16 Urodziny: Od dolarsowego tortu do luksusowych Pprezentów Nicole Chwajoł świętuje 16. urodziny z #dolarsowym tortem i prezentami od Louis Vuitton. Monika Chwajoł przygotowuje niespodzianki https://disco-polo.info/uploads/news/nicole-chwajol-corka-moniki-chwajol-swietuje-16-urodziny-od-dolarsowego-tortu-do-luksusowych-pprezentowjpg.jpg

Nicole Chwajoł córka Moniki Chwajoł Świętuje 16 Urodziny: Od dolarsowego tortu do luksusowych Pprezentów

Autor: Adam Begier , 23 Listopad 2023  06:30
Nicole Chwajoł córka Moniki Chwajoł Świętuje 16 Urodziny: Od dolarsowego tortu do luksusowych Pprezentów
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official

Nicole Chwajoł świętuje 16. urodziny z #dolarsowym tortem i prezentami od Louis Vuitton. Monika Chwajoł przygotowuje niespodziankiReklama

  Reklama

  Monika Chwajoł, znana szerokiej publiczności dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", znów zwróciła na siebie uwagę. Tym razem okazją było huczne świętowanie 16. urodzin jej córki Nicole. Znana z zamiłowania do luksusu i przepychu celebrytka, nie szczędziła starań, aby ten dzień był wyjątkowy. Monika Chwajoł, obecna na scenie show-biznesu zarówno jako bizneswoman, jak i wokalistka disco polo, tym razem zaangażowała się w rolę matki, organizując niezapomniane urodziny dla swojej pociechy.

  Dolarsowy Tort i Markowe Prezenty

  Największą atrakcją imprezy był niewątpliwie oryginalny tort urodzinowy. Nicole otrzymała bowiem tort w kształcie bukietu róż, ozdobiony prawdziwymi banknotami. Jak podkreśliła Chwajoł, było to nawiązanie do "dolarsowego" stylu Caroline Derpienski, co świadczy o zamiłowaniu rodziny do luksusu i nietuzinkowych rozwiązań.

  Ale to nie koniec niespodzianek. Nicole została obdarowana również serią ekskluzywnych gadżetów od Louis Vuitton. Wśród prezentów znalazła się klasyczna torba tej marki, portfel, a także kosmetyczka. Ceny tych luksusowych akcesoriów zaczynają się od kilku tysięcy złotych, co świadczy o niebagatelnej wartości prezentów. Widać było, że nastolatka była zachwycona otrzymanymi upominkami, co potwierdzają zdjęcia zamieszczone przez Monikę Chwajoł na jej instagramowym profilu.

  Urodziny Nicole były początkowo świętowane w gronie najbliższej rodziny. Monika Chwajoł zdradziła, że organizowane są także przygotowania do większej imprezy z udziałem przyjaciół córki. Celebrytka zapowiada, że nadchodzący weekend będzie pełen emocji i niezapomnianych wrażeń, co z pewnością zainteresuje obserwujących ją fanów.

  Na zakończenie, warto wspomnieć o wzruszających słowach, jakie Monika Chwajoł skierowała do córki w mediach społecznościowych. Poza wyrazami dumy, celebrytka zapewniła Nicole o wsparciu w podejmowaniu życiowych decyzji. Jest to piękne świadectwo matczynej miłości, która w połączeniu z blaskiem show-biznesu, tworzy niezwykłą atmosferę wokół życia rodziny Chwajoł.

  Takie urodziny to niewątpliwie wydarzenie, które zostanie zapamiętane przez Nicole na długo. Wydaje się, że życie "Królowych życia" to nieustający ciąg wspaniałych chwil, pełnych luksusu i niezapomnianych przeżyć, które z chęcią dzielą się ze swoimi fanami. Czy kolejne urodziny Nicole będą równie spektakularne? Na to pytanie odpowiedź poznamy zapewne za rok. Tymczasem życzymy Nicole wszystkiego najlepszego i dalszych wspaniałych chwil w życiu, które z pewnością będą równie barwne i ekscytujące, jak te urodzinowe.

  Reklama

  Monika Chwajoł - Bal u Heńka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  2. "Kocha się raz" - Weselny hit Bayera podbija Polskę!
  3. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  4. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  5. Mig w Paryżu: Polski zespół Disco Polo podbija serce Francji!
  6. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
  7. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".
  8. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie