Reklama
Polecamy


Reklama

Artysta disco polo puścił wodze wyobraźni! Kontrowersyjny materiał trafił właśnie do sieci!

2019-10-26T07:00:00+02:00 Artysta disco polo puścił wodze wyobraźni! Kontrowersyjny materiał trafił właśnie do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/ekskluzywna-i-bardzo-kontrowersyjna-nowosc-od-zespolu-disco-polo-soleo-zaskakuje-1571507276.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wyobraźnia artysty nie zna granic! Do sieci trafił właśnie wyjątkowy materiał

Reklama

Takiej odważnej i bezpośredniej propozycji w świecie disco polo nie było! 

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Kamil Jaworski z zespołu Soleo ponownie zaskoczył. Wokalista z miesiąca na miesiąc stawia poprzeczkę coraz wyżej. W branży disco polo formacja nie ma sobie równych.

Do największych przebojów grupy Soleo należą takie utwory, jak „Słodko Słodka” , „Całowałaś zaczepiałaś” , „Historia wakacyjnej miłości” i „Ja się z Tobą nie ożenię”.

Oczywiście numerem jeden spośród wszystkich kawałków jest „Ania i Hania”. Teledysk do piosenki ma już blisko 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. W ostatnim czasie lider grupy, Kamil Jaworski pracował nad najnowszym klipem do utworu, który został zatytułowany „Wariaty”.

Za realizacje niecodziennego teledysku odpowiada grup Faster Media. Trzeba przyznać, że Soleo z produkcji na produkcje zaskakuje coraz bardziej. Wszystko wskazuje na to, że nowa propozycja podbije nie tylko klubowe parkiety i stacje radiowe, ale w szczególności trafi do serc milionów Polaków.

Zgadzacie się z nami?

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Wyobraźnia Kamila nie zna granic.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.